2733
2734
عنوان

چرا عاقل کند کاری که باز آید به کنعان غم مخور 😀😀

| مشاهده متن کامل بحث + 1179 بازدید | 66 پست

بچه ها ولی تلفانیم که بهش میشد مشکوک بود همش اسم سند و ماشین میاورد .... میگفت میخوام اموالمو بزنم به نام این و اون که دستشون به اموالم نرسه ...اصن کلا من نفهمیدم چی شد   شاید راست میگفت اموال زیاد داره ولی یکمم اغراق میکرد 

من تو رو خیلی (حالت چطوره؟)❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

موقع رفتن دنبالش میکردی ببینی کدوم ایستگاه اتوبوس میره  

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
2731

شماره حساب بدین امشب برای هر کدومتون ی میلیارد بریزم که انقدر به بقیه حسودی نکنید و همش تهمت بزنید که دروغ میگی و...😒😒😒😒

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
پس پول ریخت یه مقدارم واسه من بریز 45تومن یارانم رو قطع کردن میخوام لباس بخرم    

😂😂😂😂😂

صبر کن این ماه ۲۰۰ هزارتومنش رو پس انداز کنه بعد میفرسته😂

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
شماره حساب بدین امشب برای هر کدومتون ی میلیارد بریزم که انقدر به بقیه حسودی نکنید و همش تهمت بزنید ک ...

به قول یه دوست فقید اینجا همه مرغن که فقط بلدن تخم بزارن وتازه خاله زنک هستن و سبزی پاک میکنن 😂😂😂کلی هم از شوهراشون کتک میخورن همه‌ی تن و بدنشون هم سیاه و کبوده😂😂😂😂

خوشبختى مانند "تلفن" است اگر دیگران نداشته باشند، به هیچ درد شما نخواهد خورد... براى دیگران آرزوى خوشبختى کنید.💖💖

بهش میگفتی دکتر به دردت نمیخوره برو پیش دعا نویس .هم تو رو جادو کردن هم بخت دختر آمریکاییت رو بستن با اون روپوش مدرسه اش

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
2706