2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

🔺🔺🔺🔺دوستان یک دست صدا نداره🔺🔺🔺🔺

🚫🚫لطفا همتون تاپیک بزنید و بگید سایت درست کنن 🚫🚫

⛔⛔دارم تعلیق میشم سر گفتن کلمه حق⛔⛔

🚫🚫توجه توجه🚫🚫

⛔⛔ما با عضو شدنمون توی نی نی سایت و کامنت گذاشتنمون و حتی با ایجاد کردن تاپیک باعث میشیم خانم مونا تهرانی ✅کسب درامد بالایی داشته باشن✅️

اما متاسفانه به حقوق ما کاربرا اصلا احترام نمیزارن❌️

⁉️🔴- شرایط حذف تاپیک تغییر کرده❌️

🔴۲-شرایط تعلیق ها تغییر کرده❌️

🔴۳-حذف تاپیک به عهده خودمون نیست❌️

🔴🔴اصلا اینا به یک کنار که یه چیز مفید وارد نکردن که هیچ این سایتو بدتر کردن🔺🔺

🔴🔴لطفا لطفا لطفا لطفا به عنوان یه کاربر که به شما احترام نمیزارن تاپیک نزنید،پست نزارید .🔺🔺

🔴🔴این متن رو کپی کنید و توی تاپیکا بزارید تا همه متوجه بشن🔺🔺

⛔🚫⛔🚫ما اینجا زندگی شخصیمون میذاریم نباید یه گزینه برا حذف عکسهای شخصی و داستان زندگیمون باشه تا شناسایی نشیم ⛔🚫⛔🚫

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏 . اگه جوابت ندادم یعنی جواب ابلهان خاموشیت سکوت منو به حساب زرنگی خودت نذار اینجا یه سایت عمومیه اگه توو دنیای واقعی ببینمت جررررت میدم*
خب برو دیگ  حقوق ک بهت نمیدن همش میاین اعتراض میکنید واقعا فازتون رو نمیفهمم

من هم فاز شمارو نمی‌فهمم

نمیدونم کاربرا دقیقا سر چی دارن اعتراض میکنن ولی خوب میدونم تولید کننده باید نیاز های مصرف کننده رو برطرف کنه 

خوبه باز قابلیت ادیت زدن پستمون رو داریم!!!😅

نداریمممم  متاسفانه 🤕

تازه قطعی سایتم بماند 😑

قبلا داشتیم 😂

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)

#‍ اعتراض_داریم

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏 . اگه جوابت ندادم یعنی جواب ابلهان خاموشیت سکوت منو به حساب زرنگی خودت نذار اینجا یه سایت عمومیه اگه توو دنیای واقعی ببینمت جررررت میدم*
من هم فاز شمارو نمی‌فهمم نمیدونم کاربرا دقیقا سر چی دارن اعتراض میکنن ولی خوب میدونم تولید کننده با ...

ولی تولید کننده ببینه مشتریاش  دیگ سمتش نمیان مجبوره ک نیاز مشتریا رو درک کنه 

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)
هیچ اتفاقی نمیفته خیالت راحت جنگ به نفع هیچکس نیس

خداکنهههههه😔🤲🏻

خب برو دیگ  حقوق ک بهت نمیدن همش میاین اعتراض میکنید واقعا فازتون رو نمیفهمم

شما حقوقی دریافت میکنید

شما و بعضی کاربرا که اینجوری میگید؟

شما که اعتراضی ندارید بهتره تو تاپیکای اعتراض دخالتی نداشته باشید

در جریانید هر آن ممکنه یه کاربر شناسایی شه و بخاطر طرح جدید سایت تعلیق هم شه باز تاپیک هاش مشخصه

شما چرا خودتونو جای آدمای دیگه نمیذارید

میرسم روزی بهت😎
شما حقوقی دریافت میکنید شما و بعضی کاربرا که اینجوری میگید؟ شما که اعتراضی ندارید بهتره تو تاپیکای ...

احتمالش زیاده که خیلی از دوستان به دلایلی تدافعی برخورد میکنند

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
طرح جدید سایت چیه؟ من یه مدت نبودم خبر ندارم

تعلیق شی مثل قبل اون کادر نارنجی که میزد دسترسی به اطلاعات این کاربر نداریم نمیاد

یعتی شناسایی شی درخواست لغو کاربری بی فایده ست

میرسم روزی بهت😎
تعلیق شی مثل قبل اون کادر نارنجی که میزد دسترسی به اطلاعات این کاربر نداریم نمیاد یعتی شناسایی شی د ...

اوه یعنی تعلیق شیم یکی بزنه رو نام کاربریمون تمام تاپیکامونو میبینه؟!

عجب یعنی چی آخه این چه وضعشه

دخترا همه ناز هستن انسانای خاص هستن😝
2706