2733
2771

اسی این پیامو با اجازت محض اطلاع دوستان گذاشتم💚

توجه توجه🚫

ما با عضو شدنمون توی نی نی سایت و کامنت گذاشتنمون و حتی با ایجاد کردن تاپیک باعث میشیم خانم مونا تهرانی کسب درامد بالایی داشته باشن✅️

اما متاسفانه به حقوق ما کاربرا اصلا احترام نمیزارن❌️

۱- شرایط حذف تاپیک تغییر کرده❌️

۲-شرایط تعلیق ها تغییر کرده❌️

۳-حذف تاپیک به عهده خودمون نیست❌️

اصلا اینا به یک کنار که یه چیز مفید وارد نکردن که هیچ این سایتو بدتر کردن

لطفا لطفا لطفا لطفا به عنوان یه کاربر که به شما احترام نمیزارن تاپیک نزنید،پست نزارید .

این متن رو کپی کنید و توی تاپیکا بزارید تا همه متوجه بشن

اینجا پادگان نیس،ی کوچولو تحمل کنین تاپیک نزنین مگر ضروری،ک تبلیغاتشون خاک بخوره بفهمن اینجا باوجود ما سایته و باید ب حقوق ما احترام بذارن

سلام علیم. خوبی قشنگم ۱۱. روز ازت. هیچ خبری. ندارم عیب نداره فقط بگو. دلت برام تنگ نشده آخه میدونی چیه من خیلی دلم برای صدات چشای قشنگت تنگ شده بازم عیب نداره. علی جونم. میگما کیمیا شبا خوابش نمی‌بره. توهم خوابت نمیبره نه ؟ راستی. نقاشیتو کشیدم سایز بزرگ قاب کردم تو اتاقم قرار بود بیای نظر بدی ایراد بگیری. بیا بازم با لحن شیطنت امیزت بگو من بد کشیدم تهش بیا بغلم کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینجا که جهنمه لاقل اونجا رو جهنم نکن!

#حیف که باورم نکردی.💔 میرم تو بمون و .... مراقب خودت باش عزیز دل:)(1403/5/2)🖤((به قول خودت: خودمونو گول نزنیم وقتی حس اضافه بودن کردیم یعنی...!))هر جور خواستم خودمو ثابت کنم نشد. تو آخرین ذوق من برای دوست داشتن بودی ᵃ𝓁𝕀... یه سکوتی هم هست که مال بعد از شنیدن یه سری از حرفاییه که انتظار شنیدنش رو نداشتی...!حس عجیبیه!بیرونش سکوته ولی از درونت هی صدای شکستن میاد:)💔//باور آدم های ساده را خراب نکن! آدم های ساده با تو تا ته خط می‌ آیند و اگر بی معرفتی ببینند، قهر نمی کنند!میمیرند. مرگ پروانه را آیا دیده ای؟پروانه تنها با یک تلنگر میمیرد...🦋🖤//آدم ها رو وقتی بشناسین که دورشون شلوغه نه وقتی که تنهان..تنهایی آدم‌ ها رو مهربون می‌ کنه!🚶‍♀️https://abzarek.ir/service-p/msg/1924043

با خودکشی راحت نمیشی اگ خودتو بکشی اونطرف صد برابر تجربه بدتر از الانو خاهی داشت و راه فراری هم نداری اونجا . ولی اینجا داری 🌚(البته چرته ولی میشه اینجوری گولش زد(

میگم برای سلامتی و ظهور امام زمان خیلی دعا کنین با ظهور دنیا بهشت میشه.
روزای خوب تو راهه فرج و گشایش میاد.
اهل بیت خیلی کریم و مهربان هستن امام زمان هر روز برای شما دعا میکنن.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه خدا در زمینیم و باید کانال رحمت الهی باشیم، در آخرت همه با هم بریم بهشت! تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال 1400 اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
2706