2733
2734
عنوان

منم شاهد الکی ببرم دادگاه گناهه؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 1187 بازدید | 89 پست
مشخصه ك گند زدن تو هم عصباني بودي و اونام زير بار نرفتن  منطق ميگه نبايد مجازات سختي برات ببرن ...

من فقط یه جمله کفتم پزشک شما رو قبول ندارم ک یکیشون هولم داد گفت به پزشک ما توهین کردی

الانم میکن توهین و فحاشی و.آبروریزی و... من اصلا بی احترامی و فحاشی نکرذم اون جمله هم خودم به قاضی میکم واقعا توهین محسوب نمیشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
برو با یه وکیل خوب صحبت کن اینجا کمکی بهت نمیکنن

اینجام بالاخره تجربه دارن،وکیلم یجا رفتم واسه یه ربع ۳٠٠تومن گرفت راهنمایی درستی هم نکرد، حالا اگه شکایت کنن میرم با یه وکیل خوب صحبت میکنم

گ.وه خورد .یکی همین حرف و به من زد در حالی که بیگناه بودم منو با شهادت دروغ تا پای وثیقه گذاشتن هم ب ...

اره خب تاوانشو میدن خدا جای حق نشسته، اما من تحمل ندارم محکوم بشم خیلی برام سخته کاری ک نکردم بابتش تاوان بدم

گ.وه خورد .یکی همین حرف و به من زد در حالی که بیگناه بودم منو با شهادت دروغ تا پای وثیقه گذاشتن هم ب ...

چ خوب ! 

سر ی سری جریان ها یکی اومد به دروغ دست رو قرانم گذاشت حق منو ناحقم کرد امااااا تا الان هیچ اتفاقی نیفتاده هفت سال میگذره هیچیشونم نشده 🤦‍♀️

اینجام بالاخره تجربه دارن،وکیلم یجا رفتم واسه یه ربع ۳٠٠تومن گرفت راهنمایی درستی هم نکرد، حالا اگه ش ...

آره وکیلت حتما خوب و سرشناس باشه 

من خیلی دیدم اینجا راهنمایی حقوقی اشتباه کردن توی این مسئله نمیشه سهل انگاری کرد

دیر رفتم متاسفانه فیلما پاک شده بودن فقط تا یه ماه ضبط میکنه

خب اونا کجا تهدیدت کردن که ازت شکایت میکنن؟ اگه چت بوده نشون قاضی بده.اگه  حضوری بوده صداشون ضبط میکردی.یا حتی میتونی تو شکایت خودت تهدیداشو نو عنوان کنی.

یه صلوات برا امام زمانم میفرستی؟
خب اونا کجا تهدیدت کردن که ازت شکایت میکنن؟ اگه چت بوده نشون قاضی بده.اگه  حضوری بوده صداشون ضب ...

حضوری بوده صدام ضبط نکرذم، بعدشم خب تهدید محسوب نمیشه حرفشون، قاضی ک نمیدونه دروغ میگن، میگن فحاشی کرده گفتیم ماهم شکایت میکنیم، ماهم حق شکایت داریم

عزیزم همینو بهشون گفتم، به قاضی هم جرح شهود رو میگم ولی خب وقتی تو کلینیک فقط پرسنل شاهد بود ممکنه ش ...

شاید اونا فیلمو ریختن رو فلش نگه داشتن،بعد تو خواهرتو ببری میان میگن این فیلم ...خوااهرش نبوده بعد برا خواهرت حبس و مجازات میبرن،اصلا اینکارو نکن،نهایتا جریمه نقدی بشی برا فحش اونم احتمالش کمه

آلبالووی سابقم....خداحافظ ای برگ و بار دل من🖤خداحافظ ای سایه سار همیشه🖤اگر سبز رفتی💔اگر زرد ماندم😞خداحافظ ای نوبهار همیشه🖤😭
@niniyar_1     سلام لطفا این تاپیک رو حذف کنید ممنون میشم

جواب منو بخون

آلبالووی سابقم....خداحافظ ای برگ و بار دل من🖤خداحافظ ای سایه سار همیشه🖤اگر سبز رفتی💔اگر زرد ماندم😞خداحافظ ای نوبهار همیشه🖤😭
2706