2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الان پیام داد اشتباهی قرص خواب خورده دوتا دارم التماسش میکنم قرص اصلی رو نخوره

واقعا نمیدونم چی بگم بهش بگو به فکر خانوده ات فکر کن به کسایی که دوستت دارن فکر کن و بهش زنگ بزن

واقعا نمیدونم چی بگم بهش بگو به فکر خانوده ات فکر کن به کسایی که دوستت دارن فکر کن و بهش زنگ بزن

مادرش فوت شده چند ماه پیش پدرش کتکش میزنه و اعصاب نداره برو تاپیک اخر کابر  ۲دریا۱

مادرش فوت شده چند ماه پیش پدرش کتکش میزنه و اعصاب نداره برو تاپیک اخر کابر  ۲دریا۱

قرص خواب چیزیش نمیشه بالا هم بیاره بهتر 

«در این درگه که گه گه که که و که که شود ناگه » «مشو غره به امروزت که از فردانهی اگه»
مادرش فوت شده چند ماه پیش پدرش کتکش میزنه و اعصاب نداره برو تاپیک اخر کابر  ۲دریا۱

وایی چه بد بگو اگه تو خودکشی کنی مادرت اون دنیا ناراحت میشه چون پسرش جگر گوشش عذاب میکشه و میره جهنم بگو تو اگه خودکشی کنی نمیری پیش مامانت و بیشتر عذاب میکشی

2706