2737
2734

داشتیم می‌رفتیم مراسم به دنیا اومدن بچه  فامیل مون که تو هتل گرفته .

از در که خارج شدیم مامانم گفت که جوراب شلواری رنگ پا تو برداشتی ؟؟؟گغتم نه نمیخام جوراب شلواری بپوشم که گف نهههههه رشته و فلان منم گوش ندادم برنداشتم . الان اومدن گیفت دادن مامانم برنداشت 😐😐مال منو گرفته میگم چرا برنداشتی میگه از هر خانواده یدونه کافیه 😐😐😐😐

میگم میرم عکس بگیرم میگه نه نرو زشته تقصیر منه باهاش اینور اونور میرم توبه دیگه توبه 

زود ساعت ۷بشه گم شیم بریم خونمون ینی هر جا میرم حرص منو در میاره 

آهان اینو یادم رفت بگم که میخاست بره ته بشینیم هیچی نبینیم 

من خیلی مهربونم خب ولی اگه بیایی تاپیک من چرت و پرت بگی قشنگ میشورمت میزارمت کنار 🥰

به نظرم مامانت زیاد رو مخ نیست مامان منو بگم چی میگی

مثلا تو عروسی به عروس میگه برای دخترم دعا کن ازدواج کنه و خوشبخت بشه و دست رو سرش بکش 🫤

مامان تو فقط حس میکنم یه ذره خجالتیه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خجالتیه بنده خدا 

مامان که بابام بحثش شده از ساعت دو از خونه گذاشته رفته هنوز نیومده گوشیشم جواب نمیده 

حالا من ازدواج کردم خونه خودمم 

خواهرم میگه سر تمیز کردن خونه مثل بچه دبیرستانی ها بحثشون شده مامانم گذاشت از خونه رفت

خیلی زود خسته میشم 🚶‍♀️😐
2740
خب راست میگه دیگه چخبره هر کسـی ی گیف برداره مگه عروسـی ـه یا اصلا ب چ کار میاد؟؟ شما چرا برداشتـی؟! ...

اومده بودن مثل شیرینی پذیزاییغ می‌کردند

من خیلی مهربونم خب ولی اگه بیایی تاپیک من چرت و پرت بگی قشنگ میشورمت میزارمت کنار 🥰
زیادی حساسی چند سالته که با مامانت سر گیفت دعوا میکنی؟

دعوا نکردیم 😒

دعوا نکردیم 😒

منظورم همین تاپیکی هست که زدی ناراحت شدی از این که گیفت تو رو گرفت بچه دو ساله که نیستی 

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم»
منظورم همین تاپیکی هست که زدی ناراحت شدی از این که گیفت تو رو گرفت بچه دو ساله که نیستی 

میگم بردار دیگه همه برداشتن🤦