2733
2734

پسرم ۹سالشه

تب و لرز و گلو درد و اسهال داره

۳روزه تعطیلات بود فردا میبرم دکتر

اسهالش ببخشید آبکی هست بقیه ش شدید نیست

قراره دختر خوبی بشم،پس لطفا نرید رو مخ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تب و لرز شدید اونم اینطور نیست همش خوب باشم یا همش حالم بد باشه مثلا ۶ ساعت خوبم یهویی میفتم

آخ بدن درد دارم مخصوصا پاهام

از کورشدن اشتها و ضعف و معده درد نگم برات

تازه چشمم هم قرمز شده و میخاره 

دکتر گفت هرچی دوس داری اسمشو بزار. بگو کرونا یا امیکرون یا اصلا بگو انفولانزا شدید🥺🥺

2731

مامان منم علایمش با تب و لرز شدید شروع شد..تعریق داشت چن شب نمیدونم واسه خاطر این بیماری یا چون مسکن براش زده بودن..ضعف و بی حالی عمومی بدن..سرگیجه..اخیرا هم بدن درد داره شونه هاش میزنه به کتف و گردن..مریضی میره میاد..یک روز خوبی ۲ روز بد...ولی مامانم گلو درد و ابریزش بینی نداره..واین که از اول عید مریض شده هنوز خوب نشده...ولی تعجب میکنم چرا ما ازش نگرفتیم تو این یک‌ماه

پسرم یکسالشه اولش آبریزش بینی داشت با یکم سرفه دو روز بعد تب شروع شد از سی و هشت و نیم بالاتر نمیره بعد لرز شروع شد فرداش اسهال بدن درد بی‌حال بی اشتها آخرشم گوش درد و گلو درد واقعا بچم آب شد نمی‌دونید من چی کشیدم ده بار دکتر بردمش امروز روز ۹ هست از شروع هنوزم بیحاله اشتهاش برنگشته هنوز یکم شله شکمش واقعاً مریضی سختی هست مخصوصاً واسه بچه به این کوچیکی تورو خدا مواظب باشید 😥😥😥دعا کنید بچه منم زودتر روبراه بشه 

منم از دو روز پیش دل درد واسهال داشتم الانم از ساعت ۵ صبح دل درد شدید بعد اسهال شدید و شکم باد میکنه بعد خود بخود درست میشه وبعد هر چی میخورم که الان که بالا بیارم

دوستانن چی کار کنم