2737
2739

با دوستام رفتیم، 6 نفر. بعضیا مون کارمند بعضیام کار آزاد. تو دو ماشین رفتیم تا استان مجاور. خودمون خوز. 

اونجاها بهشت بودش، گاهی بارون ریزریز، گاهی آفتاب،گاهی تگرگ دونه ریز. 

طبیعت، چشمه سارها و آبشارها.. بسیار زیبا

جاتون سبز 

دوسه تا عکس میزارمپ پست های بعد

گوشی من متاسفانه کل روز آف بود و دوستان عکس میگرفتن. 

عکسایی که از طبیعت گرفتن تو گوشی خودشون موند، فقط برا خودمو برام فرستادن فعلا. 

اینایی که اینجا میزارم از نت هست اما عینا و دقیقققا همونه همونقدر زیبا.همونقدر باشکوه. 

خوش بگذره ما هم چابهار بودیم امروز برگشتیم با هواپیما 

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴

خب چرا از نت

همونجا عکس میگرفتی دیگه

میدونی چی خیلی حال میده😜 از این لواشکای سیاه هست😍که خیلی ترشه😋وقتی میخوری کل سیستم صورتت مچاله میشه🤑اینارو بگیری روشون یه عالم رب انار بریزی😋بعد روش نمک بپاشی🤪طوری که دونه های سفید نمک معلوم باشه بعد لوله اش کنی،بزاری کنار لپت اروم اروم اب بشه🤪مزه اش بره تو دهنت بعد با دستت یه گوجه سبز ترش نمک خورده رو برداری یواش یواش گاز بزنی...خب دیگه آب دهنتو قورت بده تموم شد🤣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اطراف شهر ما قیامت بود همه اومده بودن انگار سیزده بدر بود 

ولی دیروز و امروز بارونه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2731