2733
2734
چندوقت خوردی. پسره من چندماه خورد هیچ نتیجه ای نداشت 

یه دوره فقط اما چند روز خیلی پف کردم بعدش که دیگه تموم شد پف خوابید و خیلی طبیعی شد اخه فقط پودر تنها تاثیر نداره باید وعده های غذایی ام بیشتر بشن خوراکیای چاق کننده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی عزیزم ولی خب اگه جایی و میشناسی پودری که گفتم و داره ممنون میشم معرفی کنی

پیشنهادم اینه ک همینو بخوری 

پولی ک می‌خوایی بدی اون رو بخری و ب خودت آسیب بزنی رو بده همین 

کلی هم مفیده 

شاید دو سه ماهی طول بکشه ب وزن ایده الت برسی 

اما دائمیه 

ضرر نداره 

تقویت کنندست 

بالاخره منم دارم زائر کربلا میشم انشاالله تا پایان خرداد (در کمال ناباوری و کااااملا یهویی انشاالله قسمت شماهم )قربونت برم ارباب که انقدر قشنگ و یهویی طلبیدی ** اخرش مرغ دل تنگ و بیقرارم رو میارم پر میدم تو بین الحرمینت سالها قبل برای یک حاجتی مدام زیارت عاشورا خوندم (شش ماه تمام فقط یکی دو شبشو دیر خوندم) اما به اونی که خواستم نرسیدم منم ناامید شدم از آقا یکی دو سال بعد دلم همین طوری  هوای زیارت عاشورا کرد شب خوندم و خوابیدم  فرداش هنوز از خواب بیدار نشده بودم ک شوهرم زنگ زد گفت کربلا میایی ؟ میخوام اسممونو بنویسم ( معجزه ) آخ حسین جانم ، بند دلم. خلاصه ک بچسبید به زیارت عاشورا و هیچچچچ وقت ناامید نشید این اقا پسر مولاست ک شام شبشو میبخشد و پسر حضرت فاطمست ک لباس عروسیشو بخشید ***منتظر سفر نامم به همراه عکس باشید دعا گوی همه نی نی سایتی ها خواهم بود و در آخر ی صلوات از طرف من هدیه به امام حسین کنید اگه دوست داشتین اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها و سر المستودع فیها به عدد ما احاطه بهی علمک
2731
عزیزم عوارض نداشت خدای نکرده برا کلیه و کبد

من فقط یه بار خوردم قبلا نمیدونم برای من که خداروشکر مشکلی پیش نیومد شاید اگه مداوم استفاده بشه بد باشه اتفاقا همه اطرافیانم نگران این قضیه بودن من انقدر اعتماد به نفسم به خاطر لاغری زیادم اومده بود پایین که به حرف هیچکس گوش ندادم🤦🏻‍♀️

عزیزم عوارض نداشت خدای نکرده برا کلیه و کبد

ولی در کل اگه همراه باهاش مایعات و آب نوشیدنی کلا زیاد مصرف بشه فکر نمیکنم نمیدونم باز پزشک نیستم اما این تجربه من بود

حالا جایی و میشناسین یا نه؟چون من اون موقعه سفارش داده بودم یادمه که تو همدان ام بودن اما الان پیجشو ...

مرسی عزیزم .عکسشو بزن تو گوگل هرجا داره میاد بالا

تیا : چشمان   دام : مادرم ♥