2752
2734

شرایط بارداری و بچه دوم ندارم استرس دارم باردار شده باشم.

چی بخورم ک سر موعد پریود شم

از رابطمون یک هفته میگذره

از خودم بابت تمام اشتباهاتم معذرت میخوام🙏

دوستم۴سال پیش سقط کرده

هنوزکه هنوزه روپانشده

وزندگیش تقریبابه نابودی رفته

نبایدباخواست خداجنگید

به بقیه ربطی نداره چی به اسی گفتم

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ن من بچه نمیخوام😞

اونم نمیخواست

گفت هم وقتش نیست هم حوصله ندارم هم پول ندارم هم زمانش نامناسبه

تاحالاچندباعمل رفته

افسردگی شدیدباخودکشی داشته.کلی هزینه عملهاش وداروهاش شده

همسرش عصبی شده

خودش گفت آه اون بچه منوگرفت

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
اونم نمیخواست گفت هم وقتش نیست هم حوصله ندارم هم پول ندارم هم زمانش نامناسبه تاحالاچندباعمل رفت ...

چرا اینطوری شد؟؟!!!!

من قبلا دو بار سقط کردم.

ولی سریع سر پا شدم.

شاید بدنش ضعیف بود

چرا اینطوری شد؟؟!!!! من قبلا دو بار سقط کردم. ولی سریع سر پا شدم. شاید بدنش ضعیف بود

نمیدونم

گفت بخاطرهرمشکلی سقطش کردم اون مشکل هزاربرابرشدتوی زندگیم

دوست من .من کی بهت توهین کردی .فقط میگم این تعصب های سنتی از کجا میاد ؟ چرا پرخاشگرانه با زن رفتار میکنن.حتی با لباس های گشاد و پوشیده ای دارن بازم به مقام زن سخت میگیرن.طی ۴ سال رفت و آمد با بختیاری های ساکن اهواز اینو فهمیدیم..چرا واقعا..شما به توهین حساب میکنی چرا.ههمون ایرانیم.این گل هم برای شما  

برای برآورده شدن آروزهاتون(( اللهم صل علی محمدوآل محمد))..برای آرزوی منم یه صلوات بدید ممنونم  
بیخیال ایشون روش و کارش توهینه تو یه تاپیک دیگه به منم فحش داد،😂😂

اوسکول درست بخون ببین چی گفته.

گفته معذرت میخام من توهین نکردم.

یعنی ایشون حرفی زدن ک من ناراحت شدم و شعور داشتن ازم معذرتخواهی کردن.چیزی ک تو نداری🤭