2733
2734
عنوان

مهم ترین تاریخ های زندگیتون ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 120 بازدید | 24 پست
تاریخ غم انگیز زندگیتون ؟ ۳ خرداد که مرگ دختر عموم :)

تاریخ غم انگیز تا دلت بخواهد دارم

۲۶ تیر فوت پدربزرگم

۲۰ اردیبهشت خودکشی دخترعموم

۲۱ اردیبهشت فوت دخترعموم

و تاریخ روزی که جوابای کنکورم اومد😅

کاربری دست دوتا دوسته😁رهام و برای چندمین باررر تعلیق میشم🤦‍♀️🥲آخرشم مجبور شدم با شماره دوستم بیام که اونم از اینجا بدش نیومد😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

19 خرداد تولد من و داداش دو قلوم 20 بهمن مرگ دختر خالم که هم سن خودم و بهترین دوستم بود((:

ععع منو داداشمم دوقولوییم😍

چه غم انگیز خدا رحمت کنه🥺💚

من هر روز صبح بیدار میشم با امضا پای برگه های رخداد و فاجعه..توی آخرین جنگ خورشید و سرخی،طلای لبخندم شد غروب رنج!!!(سورنا)
تاریخ غم انگیز تا دلت بخواهد دارم ۲۶ تیر فوت پدربزرگم ۲۰ اردیبهشت خودکشی دخترعموم ۲۱ اردیبهشت فوت ...

خدا رحمتشون کنه :)

من هر روز صبح بیدار میشم با امضا پای برگه های رخداد و فاجعه..توی آخرین جنگ خورشید و سرخی،طلای لبخندم شد غروب رنج!!!(سورنا)