2752
2734
عنوان

۱۰۰ سوره قدر میخونم🌹اسم یا حاجت بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 512 بازدید | 142 پست

@آب_آناناس    

@نخودسیاه    

@خدایااشکرت    

@خدایاااشکرررت  

@دختر_اردیبهشتم    

به یادتونم🌹

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@درگوشی_عاشقانه000    

@سوییفت    

@جنگل_بارانی    

@بهارگیلانی    

@آیه_و_آیماه    

به یادتونم🌹

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
الهی فداتشم عزیزدلم مرسی 🌹فداتشم اسمموکه میدونی برام دعاکن وسواسم کلا ولم کنه🙏🙏منم برات ایت الکر ...

چشم عزیزم

ممنونم از محبتت

2731

@مامانبزرگپانیذ    

@مامان،مهدیار    

@مائده6525221    

@نور_آینده    

@در_انتظار_تو    

به یادتونم🌹

@tani1998    

@reyyhaan    

@77mary    

@goli199h    

@najmekhatoon    

به یادتونم🌹

@مامانبزرگپانیذ     @مامان،مهدیار     @مائده6525221     @نور_ ...

سلام خیلی ممنونم خواهر جانم ❤️ 

الهی سلامت و حاجت روا باشی 

منم برای شما پنج بار خوندم 🙏🌱💙 

التماس دعا دارم برای سلامتی و تعجیل در ظهور امام زمان و سلامتی و آرامش و حاجت روایی و عاقبت بخیری خودم و عزیزانم ممنونم گلم🤲

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
@درمسیرخدا     @پرستوی_بهاری_سابق     @شاهانا۹۹     @خنده_هام ...

سلام دوست خوبم،مشهد هوا بارونیه،دعا کردم به حق این رحمت الهی حاجاتت برآورده به خیر بشن عزیزم❤️😘

عشق مختص حسین ابن علی ست🌺🌺🌺🌺

اسمم سحر، لطفا به نیت قبولی تو استخدامی برام بخون

منم براتون حمد میخونم،حاجتت روا

برای رسیدن به شغل و درآمد دلخواهم و سر و سامون گرفتن زندگیم و شفای پسرم ممنون میشم یه صلوات بفرستین. ان شاء الله لبتون خندون و دلتون شاد باشه
2706