2733
2771

یکی از اقوام مون واسطه شده یکی رو برای ازدواج معرفی کرده،ایشون مثل اینکه من رو قبلا دیدن ولی من ندیدمشون،چون درگیر درس هستم جواب رد دادم ولی کوتاه نمیان و خودمم اصلا تمایلی ندارم آشنا شم، الان دانشجو پرستاریم و دارم برای کنکور هم میخونم و ایشون دندونپزشکه و گویا مشکلی برای درسم نداره ولی خودم آمادگی ازدواج رو ندارم،ازتون میخوام یک جواب منطقی بگید تا به این فامیل مون بگم که دیگه این بحث رو ادامه نده و جواب نهاییم رو به ایشون بگه🤦‍♀️چون الان درگیر میان ترم و کنکور هستم و تمرکز بهم میخوره

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

درسته درس میخونید درسته درگیری فکری دارین ولی اینا دلیل نمیشه گزینه های خوبتونو از دست بدین اگه میتونین یکم بیشتر درموردش فکر کنین شاید نظرتون برگشت اگه نه که خیلی محترمانه بهش بگو که دیگه قضیه رو ادامه نده جوابتون به کل نه هست

دلا غافل زسبحانی چه حاصل/مطیع نفس شیطانی چه حاصل/بُوَد قدر تو افزون از ملائک/تو قدر خود نمیدانی چه حاصل
خوی دیگ بهش بگو همینو بگم من فعلا کار دارم واگه خودت خواستی بهش بگو تا بهش بگه بعدا بیان

من با ایشون ارتباطی ندارم،بحث درس رو پیش بکشم مطمئنا میگه نمیخواد و...،میخوام مودبانه به فامیل مون بگم تمایلی ندارم که بیان،چون از قبل کنکورم ایشون خواستن بیان و دلیل درس خوندن بیارم کوتاه نمیاد

به نظر من خام نشو   شوهر خوب گیر نمیاد اگه اخلاقش خوبه بگو بذارید بعد از کنکورم بیایید ، ج ...

من الان دانشجو ام و سال بعد میخوام دوباره کنکور بدم و از طرفی جدای از درس واقعا آمادگی ازدواج رو ندارم سنم کمه ،بیشتر از اون جهت هم میگم و خب آیندم میتونه خراب شه چون ایشون یکی از شهرستان های استانی هستن که دانشگاه خوبی هم نداره و خودم الان دانشجو تیپ ۱ هستم و انتقالی اینا خب میرم سطح پایین تر

من با ایشون ارتباطی ندارم،بحث درس رو پیش بکشم مطمئنا میگه نمیخواد و...،میخوام مودبانه به فامیل مون ب ...

نگاه کن جدی باش اگه واقعا از کسی خوشتون نمیاد قاطعانه بگو نه جوری نگو که احساس کنه می‌تونه راضیت کنه زندگی مهمه جدی باش

درسته درس میخونید درسته درگیری فکری دارین ولی اینا دلیل نمیشه گزینه های خوبتونو از دست بدین اگه میتو ...

نمیدونم تا الان کار خوبی کردم یا نه ولی خواستگار های بدی نداشتم مهندس و وکیل و... رو رد کردم،خیلی برام مهمه کنکور رو خوب بدم و اگر الان ازدواج کنم انتخاب هام برای شهر های دانشگاه محدود میشه...نمیدونم باز هم که کارم درسته یا نه؟!!

یک گزینه اگه امادگیشو نداری که بگو من امادگیشو ندارم در حال حاضر ایشون مثلا درسش تموم شده ،به ...

قطعا گزینه یک،چون ایشون شهر کوچیکی شاغل هستن و الان خودم تیپ ۱ هستم و با همین پرستاری هم انتقالی بگیرم میرم دانشگاه سطح پایین تر ‌‌‌...حالا کنکور بماند...،دیگه مجبورم محترمانه به فامیل مون بگم آمادگی ندارم یا کلا مامانم جوابشو بده

نگاه کن جدی باش اگه واقعا از کسی خوشتون نمیاد قاطعانه بگو نه جوری نگو که احساس کنه می‌تونه راضیت کنه ...

نمیخوام،این آقا کوتاه نمیاد قبل از اینکه کنکور بدم اومدن و الان هم که دانشجو هستم دوباره بحث رو پیش کشیدن... مثل اینکه باید قاطعانه جواب داد حتی اگر ناراحت بشن

2706