2733
2734
عنوان

کسی هست که دوتا دیپلم داشته باشه؟ چجوری میتونم دیپلم تجربی بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 155 بازدید | 25 پست
من دوتا دیپلم دارم یکیش تجربی پارسال رفتم اموزش پرورش ناحیمون و دروس دوازدهم امتحان دادم و سابقه اون ...

چقدر طول کشید تجربی بگیری؟

من دیپلم فنی حرفه ای دارم ولی از تجربی چیزی نمیدونم راستش ولی در هر صورت هوشم خوبه حتی معدلم و درسمم خوب بود ولی موندم واقعا اگر یکساله میتونم بگیرم برم..

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اخه از الان میشه؟ من هیچی بلد نیستم از تجربی  نمیدونم چقدر طول میکشه اول باید با اموزش پرورش ت ...

باید برید مدرسه بزرگسالان که رشته های نظری ثبت نام میکنند ، توی گوگل مپ بزنید میاد بالا مدرسه ها ، و میرید و جزوه میده می‌خونید خرداد امتحان میدید باز واحد بر می‌دارید می‌خونید شهریور امتحان میدید تا واحد ها تموم شه ادامه میدید ، اگر کلاس دوست داشتید هم برید هزینه اضافی کمی میگیرند و کلاس میرید ، ولی اگر واقعا دوست دارید برید باز پس فردا نگید کاش میرفتم ریاضی ، از این شاخه به اون. شاخه خوب نیس یک چیز آینده دار برید من تجربه داشتم همین پدر فردا بهتون خواهد گفت اینقدر خرج کردم آخر هیچی نشد هی از این شاخه به اون شاخه پرید 

عزیزم سلام

من تو مدارس متوسطه دوم کار میکنم م با روند فارغ التحصیلی آشنا هستم

ببین گلم دو تا دیپلم داشتن یه حرفه

ایجاد سابقه تحصیلی برای کسب امتیاز در کنکور با رشته غیر مرتبط(مثلاً شما که فنی بودی و میخوای کنکور تجربی بدی) یه حرف دیگه است ها

برای گرفتن دومین دیپلم باید تمام دروس دهم و یازدهم و دوازدهم رو بگذرونی چه نهایی چه داخلی چه دروسی مثل تربیت بدنی

اما برای ایجاد سابقه تحصیلی در رشته ای که میخوای، صرفا امتحانات نهایی رو دادن کفایت میکنه 

امیدوارم تونسته باشم کمکت کرده باشم

چقدر طول کشید تجربی بگیری؟ من دیپلم فنی حرفه ای دارم ولی از تجربی چیزی نمیدونم راستش ولی در هر صورت ...

پیپلم اصلیم تجربی بود دومی انسانی، تاحالا کتابای تخصصیو خوندی حداقل یک دور ببینی راحته برات ومیتونی سوالات امتحاان و تستاشو جواب بدی البته فیلم های اموزشی و کلاس هم میتونی استفاده کنی اما کتاب تست و ازمون برای کنکور خیلی مهمه

عزیزم سلام من تو مدارس متوسطه دوم کار میکنم م با روند فارغ التحصیلی آشنا هستم ببین گلم دو تا دیپلم ...

برای ثبت نام دانشگاه میشه از اون دیپلمی که اول مثال زدین و برای سابقه تحصیلی هست استفاده کرد؟

🌱
برای ثبت نام دانشگاه میشه از اون دیپلمی که اول مثال زدین و برای سابقه تحصیلی هست استفاده کرد؟

برای ثبت نام دانشگاه میتونید از هر دیپلمی استفاده کنید فرقی نداره مرتبط باشه یا غیر مرتبط 

برای ثبت نام دانشگاه میتونید از هر دیپلمی استفاده کنید فرقی نداره مرتبط باشه یا غیر مرتبط 

ممنون🌷فقط یه سوال ،دانشگاه های دولتی سقف خاصی برای معدل نهایی دیپلم ندارن؟مثلا اگه کم باشه ممکنه گیر بدن؟ اگه بر اساس نتایج کنکور قبول بشیم و نه سوابق تحصیلی؟

🌱
ممنون🌷فقط یه سوال ،دانشگاه های دولتی سقف خاصی برای معدل نهایی دیپلم ندارن؟مثلا اگه کم باشه ممکنه گی ...

نه به دیپلم کاری ندارن

صرفا سوابق تحصیلی و کنکور

اما مثلا شاید اگه بخوای دانشگاه های مصاحبه دار مثل فرهنگیان شرکت کنی معدل پایین شاید امتیازات رو یکم کمتر کنه