2733
2764
عنوان

شما خونه از خودتون داشته باشید میرید مستاجری

| مشاهده متن کامل بحث + 7455 بازدید | 121 پست
قربونت برم.  میترسم کج و کوله بشه 😁 چون نمی‌خوام ترمیم برم دردش وحشتناک بود اون حجم دهی که م ...

ترمیم نری فایده نداره جذب میشه حتما بابد یکماه بعد بری ترمیم کنی من ۴ بار زدم تا به حجم دلخواهم الان رسیدم 

برا منم بار اول خیلی خجم نداشت بار دوم بهتر شد بار سوم و چهارم دیکه خیلی خوب موندگار شد 

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
قربونت برم.  میترسم کج و کوله بشه 😁 چون نمی‌خوام ترمیم برم دردش وحشتناک بود اون حجم دهی که م ...

به جز لب و چونه بغیه اش که درد نداره خیلی قابل تخمل هست 

البته من دکترم آمپول بی حسی میزنه 

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ترمیم نری فایده نداره جذب میشه حتما بابد یکماه بعد بری ترمیم کنی من ۴ بار زدم تا به حجم دلخواهم الان ...

نمی‌دونم والا فعلا قید ترمیمش و زدم بس که درد کشیدم

همون صورت لاغر خودم بهتر تا این همه درد و هزینه و عوارض 😵‍💫

شایدم یهویی بزنه بسرم برم چندبار ترمیم کنم 😁

مرسی عزیزم از راهنماییت

یا از اول دل به رویایی نبند،  یا بر این رویای ویران گریه کن
به جز لب و چونه بغیه اش که درد نداره خیلی قابل تخمل هست  البته من دکترم آمپول بی حسی میزنه&nbs ...

دقیقا همون دو قسمت ،پدرمو درآورد 

اینقدر جیغ زدم😁😁😁😁

یا از اول دل به رویایی نبند،  یا بر این رویای ویران گریه کن
خودم دوست دارم برم اما موافق رهن کامل بودم که همسرم میکه رهن نه 

سلام خانوم خسته نباشید ترو خدا اگه پیام منو میخونین جواب بذین دارم سکته میکنم تاپیک شما درباره ریفلاکس حنجره رو داشتم میخوندم که داشتین دقیقااا منم همینطوریم و هی حس میکنم یه چیزی تو گلوم هست و غذاکه میخورم غذا میاد تو گلوم میمونه و حس خفگی میده ترو خدا اگه خوب شدین بگین چیکار کردین منم اون کارو بکنم اسید معده ام اخه زیاد ندارم مثلن شما

سلام خانوم خسته نباشید ترو خدا اگه پیام منو میخونین جواب بذین دارم سکته میکنم تاپیک شما درباره ریفلا ...

سلام عزبزم راستش من اینطوری نبودم که غذا بخورم بمونه تو گلوم راحت غذامو مبخورم 

اما موقع خواب گاهی اینطور میشم که انکار حس خفگی و تنگی تو کلوم ایجاد میشه باعث سرفه میشه بعدش ترشحات چسبناک پشت خلق دارم 

رفتم دکتر کفت جیزی نیست بهم قرص امپرازول دارم که من مرتب نخوردم هرجند‌وقت یکبار این خالت بهم دست میده 

شما نگران نباش فقط برو دکتر حلق و بینی معاینه کنه قرص بده احتمالا همون ریفلاکس باشه 

سلام عزبزم راستش من اینطوری نبودم که غذا بخورم بمونه تو گلوم راحت غذامو مبخورم  اما موقع خواب ...

الان پیش دکتر‌گوارش حلق گوش همش زفتم یه هفتس دارم قرص میخورم اسیدی حس نمیکنم ولی گلوم درگیره پس خوب شدین خداروشکر

بحث اینکه رهن بهتره یا اجاره کاملا بستگی به همسرت داره: شغلش، درآمدش، اینکه بلده سرمایه‌گذاری پرسود کنه یا نه. به نظرم بهش اعتماد کن اگه آدم بی فکری نیست.

اجاره دادن و اجاره کردن هم گاهی شرایط اینجوریه دیگه. خودم دچارشم.

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)
 الان پیش دکتر‌گوارش حلق گوش همش زفتم یه هفتس دارم قرص میخورم اسیدی حس نمیکنم ولی گلوم درگیره پ ...

اگر خوب نشدید اندوسکوپی از حلق و گلو بدید تا خیالتون راحت بشه فعلا داروهاتون رو مصرف کنید 

2706