2733
2764

نمی‌دونم تصمیممون درست هست یا نه میخوام خونه خودمون رهن بدیم بریم یه جا دیگه اجاره کنیم خونه به خاطره منطقه بهتر و خونه بزرگ تر حاضرید ۲۷ تومان اجاره بدید ارزش داره

اول قرار بود رهن بدینم الان همسرم میکه پول رهن رو میزنم تو کارم به جاش اجاره میدیم من میترسم اجاره از کف آدم رفتن باشه 

کسی این کارو‌کرده 

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......

خودم دوست دارم برم اما موافق رهن کامل بودم که همسرم میکه رهن نه 

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

من باشم چنین کاری نمیکنم 

خوبه عزبزم همسرت بهتره ؟ 

دلیلش هم بگو‌

توخونه خودتون باشید بهتره تااجاره بدی بعد صابخونه ادمودیونه میکنه هرسالم اجاره میبرن بالا خب چ کاریه ...

راست میکی اما فکرش افتاده تو سر همسرم میکه باید بریم

بله انجام دادیم شکر راضییم

شما هم خونه داشتید بعد زفتید مستاجری؟

2706