2733
2764
عنوان

وای خدا طوطی من عشقه

77 بازدید | 9 پست

همه رو میزنه غیر از من که صاحبشم 😅😂 کل فامیلو زده دلم خنک شده

وقتی افراد زیاد به دروغ قول بدن دیگه کلمه ها ارزششو از دست میدهند. همه دشمنتند همه دوستتند اگه اینجوری فکر کنی هیچ اتفاقی نمیتونه غافلگیرت کنه....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا نگهداره‌ برات😍

مرسی😍❣

وقتی افراد زیاد به دروغ قول بدن دیگه کلمه ها ارزششو از دست میدهند. همه دشمنتند همه دوستتند اگه اینجوری فکر کنی هیچ اتفاقی نمیتونه غافلگیرت کنه....

من وقتی خونه کسی میرم و طوطیش که وحشیه ولوعه تو خونه خیلی رک میگم بندازنش تو قفس تا مهمون پاشه بره بعد

شاید یکی از حیوون خوشش نیاد

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
من وقتی خونه کسی میرم و طوطیش که وحشیه ولوعه تو خونه خیلی رک میگم بندازنش تو قفس تا مهمون پاشه بره ب ...

من مهمون میاد داخل قفسش میزارم ولی چدن خیلی خوشگله همه دلشون میخواد بیارمش بیرون یا از بیرون قفس دست درازی میکنن طوطی منم میزنه😅

من مهمون میاد داخل قفسش میزارم ولی چدن خیلی خوشگله همه دلشون میخواد بیارمش بیرون یا از بیرون قفس دست ...

دقیقا تو اینستا یه پستی دیدم میگفت طوطی ها دوست ندارن جز صاحبشون کس دیگه بهشون دست بزنه

حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم
کاسکوی ما کسی بیاد خونه میره بالای خونه اش می شینه ساکت ولی الان داره میگه گولی گولی گولی   & ...

اخی😅