2752
2734
عنوان

بچه ها بیاین بگید این منظور خاصی داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 99 بازدید | 20 پست
من اصلا اینو محل نمیدم داخل آدم هم حسابش نمیکنم 

ببینید مردها لزوما چون دوستتون دارن به عنوان همسر ، بهتون نزدیک نمیشن....

گاهی حکم تفریح داره...

با این و اون لاس میزنن و به کسی که نقطه ضعف نشون بده یا براسون جذاب باشه نزدیک تر میشن....

تا جایی که مقاومت طرف بشکنه..

به نظرم چون مثل بقیه دخترها باهاشون گرم نگرفتین

شاید روتون زوم کرده 

و شاید بهش برخورده ...

گفته این کیه که به من بی محلی میکنه‌..

رفته پیش بقیه هم گفته مثلا این مشکل داره....

ضد اجتماعی هست....

این فلانه  و بهمانه....

این طوری فشار روانی میاره روتون

بعد شما به خاطر جو اونجا مجبور بشید رفتارتون باهاش تغییر بدید و اونم ارضا بشه و احساس پیروزی کنه... چون مردها دوست دارن اقتدار داشته باشن و جذاب باشن...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به نظرم چون مثل بقیه دخترها باهاشون گرم نگرفتین شاید روتون زوم کرده  و شاید بهش برخورده ... ...

مثلا بقبه تا میفهمن این  میخواد بیاد مانتو رنگی میپوشن ارایش میکنن به روش میخندن باهاش حرف میزنن ولی من هیچکدوم از این کارا نمیکنم از در مباد پا نمیشم باهاشون نمیگم نمیخندم مثل بقیه همکارام پرحرفی نمیکنم 

مثلا بقبه تا میفهمن این  میخواد بیاد مانتو رنگی میپوشن ارایش میکنن به روش میخندن باهاش حرف میزن ...

بابام کارمند بود میگفت بعضی کارمندا خیلی چاپلوسی میکنن و دم مسیولشون میبنن بهش احترام میذارن که بله... براشون اضافه کار ردکنن راحت کار کنن و ...

شاید اون دخترها هم به همین جهت باهاش گرم میگیرن تا کارشون به مشکل نخوره...

دیگه الانم دیدین توی آگهی شغلی چی مینویسن... روابط عمومی بالا و آرایش و فلان و بهمان...