2733
2734

معتاد شدم 🥺🥺🥺

اوایل بخاطر تفریح بود ولی الان حتی نمیتونم یه لحظه بزارمش کنار 😢😢😥😥

همش استرس 😰

همش بدبختی 😥

هیچ چیز خوبی نداره 😓

حتی اون آرامشی که اوایل داشت رو دیگه نداره ☹️

چرا باید درگیر همچین چیزی بشم

الان یکساله درگیرم و این ۳ ماه اخیر حتی یه لحظه کنار نذاشتمش 😥

کل وقتمو گرفته

کاربر بلا کوچولو هستم یک ساله معتاد هستم به ........

به.....

نی‌نی سایت 😂😂😢😢

چطور بزارمش کنار آخه 🙈🙈🙈😂😂

با نظرم مخالفی ریپلای نکن حوصله کل کل ندارم هر نظری که میدم نظر شخصیمه😑😶😶😑😶 اینکه زود ازدواج کردم هم به خودم ربط داره    با تشکررررر🙏🙏🙏🙏🙏    تا که از جانب معشوقه نباشد کششی                 کوشش عاشق دیوانه به جایی نرسد 🥰😍

سلام با اجازه اسی

بچه ها لطفا برید و تو کانال زیر به شماره ۱۴۳ رای بدین بهش جایزه میدن

خواهش میکنم واقعا نیاز داره❤https://rubika.ir/joinc/CEFAAHHH0YHXCOEMLODGYQMJUZKCVNRF

نی نی یار تو رو خدا منو لغو کاربری نکن این سایت رو خیلی دوست دارم کاربری سوممه ❤️ یا ربیم الله شکر 🥰تبریز مارالیام🥰 بر قامت دلربای مهدی صلوات. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

:/

ف‍‌ق‍‌د اون‍‌ج‍‌ای‍‌ی ک‍‌ه اش‍‌ک ت‍‌و چ‍‌ش‍‌ات ج‍‌م‍‌ع م‍‌ی‍‌ش‍‌ه ب‍‌ع‍‌د س‍‌رت‍‌و م‍‌ی‍‌گ‍‌ی‍‌ری ب‍‌ال‍‌ا ک‍‌ه ن‍‌ری‍‌زه:')🥲💔️ // دِل ز هَر چه تَرسید عاقِبَت هَمان شُد.🖤️//‏توی شرایطیَم ك بگی سَلام،می‌زنم زیر گریه:)🙃🩶️//‌#پیر شُد دِلِ #مآ گَرچه آغازِ #جَوآنیست..💔🕊👋🌚!//انصاف نیست یک بار به دنیا اومدن، و این همه مردن:)🙃🩶//کاش آدما‌‌‌‌‌‌ درد حرفایی‌ که میزنن‌ رو‌ حس‌ کنن:)//میدونستم مهم #نیستم ولی دیگه نه اینقد :)🖤//میگه‌که :هزار و یک‌شب‌خیال‌بافتم؛از‌تویی‌که‌یک‌شب‌نداشتمت.....
من اخرشو خوندم بعد رفتم از اول خوندم  بیمزه شد

ای ناکس😂

با نظرم مخالفی ریپلای نکن حوصله کل کل ندارم هر نظری که میدم نظر شخصیمه😑😶😶😑😶 اینکه زود ازدواج کردم هم به خودم ربط داره    با تشکررررر🙏🙏🙏🙏🙏    تا که از جانب معشوقه نباشد کششی                 کوشش عاشق دیوانه به جایی نرسد 🥰😍
چه بامزه ای

🤪🤪🤪

2740
اسم کاربریه شما رو دیدم فهمیدم تهش مینویسی نی نی سایت😂

عععع مگه توی تاپیکهای دیگم بودی ؟؟

2706