2737
2734

دیروز به همسرم گفتم بریم قم چند سال بود نرفته بودیم زیارت،همسرم گفت مادرمم ببریم ؟گفتم باشه ،خلاصه ناهار کتلت پختم رفتیم خونشون باهم خوردیم ،اول براشوهرم ماست خیار آورده که بخور،کلا یه پیاله داشتن براما نیاورده و بعدش به شوهرم میگه می خوای برات ماست چکیده بیارم ماهم که پشم ،بعدش به شوهرم می گه دوغ بیارم شوهرم میگه بیار ،آورده من می خواستم یه لیوان بخورم قشنگ مشخص بود راضی نیست ،همیشه اینطوره ومن واقعا از رفتارش ناراحت می شم خیلییی خسیسه ،درحالی که میان خونه آدم می خوان آدمم بخورن و من هم خیلی ازشون پذیرایی می کنم ،چند سال پیش که باهم یه جا بودیم خواهرشوهرم ارده خریده بود آورد مثلا داشت شوخی می‌کرد برگشت گفت ما می خوریم فلانی (من)هم بو می کشه  انقد از حرفش ناراحت شدم ،اینم بگم من هم همسرم هر چیزی بخوام برام می خره و هم پدرم ازهمه چی فراوون میگرفت منتها رفتارش اذیتم میکنه ،آخه آدم چقدر گدا ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میفهمم چی میگی ولی همچین کسا فقط ذهن و روح ادمو مریض میکنن سعی کن این رفتارای مادرشوهرتو زود از یاد ببری و بیخیالش شی وگرن خودت عذاب میکشی چون هی اداهاش یادت میوفته 

2728

قشنگ دارن بهت بی احترامی میکنن

احترام مسجد رو متولیش نگه میداره 

شوهرت چیزی نمیگه؟

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
2740
قشنگ دارن بهت بی احترامی میکنن احترام مسجد رو متولیش نگه میداره  شوهرت چیزی نمیگه؟

درست میگه این دوستمون ، شوهرت باید بگه اگر زنم نخوره۹از گلوم پایین نمیره ، یا هرچی براش میاره با شما نصف کنه

قشنگ دارن بهت بی احترامی میکنن احترام مسجد رو متولیش نگه میداره  شوهرت چیزی نمیگه؟

شوهرم چیزی نمی گه ...توجمع اونا فقط به فکر خودشه ،ومیگه مگه غریبه ای خودت بردار بخور ،شعور نداره دیگه چیکارکنم

خونت که اومدن توام خسیس بازی در بیار تا متوجه اخلاق بدشون بشن

حالا این مادر شوهرم گدام هم از پدرش بهش ارث رسیده وخودش هم داره هم شوهرش،ولی همش میشینه می گه فلان پسرم اینو خرید فلان دخترم اینو خرید فقط چشمش به دست دیگرانه ...بیان خونه آدم غذای معمولی بذاری آبروی آدمو می برن مثلا ماه رمضون کلی تدارک دیدم همه شونو دعوت کردم میگه حلوا چرا نپختی

حالا این مادر شوهرم گدام هم از پدرش بهش ارث رسیده وخودش هم داره هم شوهرش،ولی همش میشینه می گه فلان پ ...

خساست ربطی به وضعیت مالی طرف نداره تو ذات آدماست به همسرت بگو بهشون بگه چیزی ندارن نیارن یا اگه میارن واسه هر دوتون بیارن یعنی چی شما بشینی خوردن بقیه رو تماشا کنی

خساست ربطی به وضعیت مالی طرف نداره تو ذات آدماست به همسرت بگو بهشون بگه چیزی ندارن نیارن یا اگه میار ...

حتی یه جور غیررمستقیم گفتم ولی درست بشو نیستن،من نمی تونم مثل خودشون باشم ..

2706