2733
2764

بچه ها من هشتاده و یک کیلو بودم رفتم دکتر رژیم نوشت و گفت حداقل بیست کیلو اضافه وزن داری و رژیم در کنار ورزش و الان خوشحالم لاغر شدم از یه طرف ناراحتم صورتم لاغر شده و خط خنده هام اومده بیرون نمی‌دونم واقعا چیکار کنم 🤦🏻‍♀️

صبح ناشتا یه قاشق پودر ژلاتین رو بریز تویه لیوان آبجوش بخور میتونی تا دولیوانم بخوری

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوبه واقعا

بله 

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

ژل بزن

خیلی دیر متوجه میشویم ک دوستان زیادی نداریمـــ ـفقط ادمای زیادی رو می شناسیمـــ...                         🥀🥀🥀🥀💔💔                                                   پرنده ای کهــ  رفت بگذارد برود....💔                                  هوای سرد بهانهــ است    ....                                  هوای دیگــری بهــ سر دارد🥀💔
مرسی عزیزم 😘

🌹❤️

خوبه واقعا

هیچ تاثیری نداره این چیزا فقط رو شکم پهلوت تاثیر میزاره با یه تومن میتونی خط لبخندت و درست کنی عین روز اول اون با تزریق ژل جوونت میکنه لامصب 

تا با تو خندیدم خود را خدا دیدی از نسل خاکی ها خودت را جدا دیدی