2733
2734
عنوان

اخر و عاقبت چت با مرد متاهل+ نه فحش نه قضاوت

| مشاهده متن کامل بحث + 384 بازدید | 26 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بله روانشناس بوده  مجبور نیستی اعصاب نداشتتو اینجا به رخ بکشین ها

روانشناس با کی چت میکنه😂والا ماام روانشناسی خوندیم و رفتیم بعد زمان کاری و کلینیک اصلا ن پیام ن زنگ جواب نمیدن و مراجعین با مرکز تماس میگیرن ن شخصه روانشناس،بله باوجود این ادما اعصاب نمیزارن واسمون

💚الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💚

ولی من جای دوست شما بودم اسکرین همین جایی ک نوشته با زنم طلاق عاطفیم رو میفرستادم برا زن طرف تا در راستای کاهش فشار این اقا کمکی کرده باشم

بالاخره لازم زنش ی دهنی ازش سرویس کنه تا دیگ از این غلطا‌نکنه

ولی من جای دوست شما بودم اسکرین همین جایی ک نوشته با زنم طلاق عاطفیم رو میفرستادم برا زن طرف تا در ر ...

همون موقع هم بهش گفتیم سادگی نکنه و بدونه چت درست نیست حتی اگه مسئله تربیتی باشه 

ساده روزگاره دختره. تا پیامو دیده بلاک کرده.

به نظرم اسکرین ادامه دادن مسئله بوده و دردسرهای بیشتر

روانشناس با کی چت میکنه😂والا ماام روانشناسی خوندیم و رفتیم بعد زمان کاری و کلینیک اصلا ن پیام ن زنگ ...

ببخش ۸۰ ملیون ادم مثل شما و روانشناس شما نیستن ..

واقعا روانشناسی خوندی انقدر متوجه نیستی ادما مثل هم نیست مسئلشون!

همون موقع هم بهش گفتیم سادگی نکنه و بدونه چت درست نیست حتی اگه مسئله تربیتی باشه  ساده روزگ ...

به نظرم باید جلوی اینجور ادما وایستاد و عمدا ادامه داد تا دیگه جرات نکنه از یکی دیگه سواستفاده کنه

من چند وقت پیش یکی افتاده بود دنبالم هی اذیتم میکرد صبر کردم رسیدم ی جایی که چند نفر ادم بود صدامو بردم بالا هرچی از دهنم درومد تو همون خیابون بارش کردم یجوری ترسید و دررفت که نگو سکوت که میکنی تا کش نیاد ی عده با عرض معذرت هار میشن

نهایت هدف مرده سو استفاده هست 

به دوستتون بگین کات کنه 

والسلام 

دیگه نظر سنجی نمیخواد که 

کرشمه ی تو شرابی به عاشقان پیمود                               که عشق بی خبر افتاد و عقل بی علم شد 

نهایت هدف مرده سو استفاده هست 

به دوستتون بگین کات کنه 

والسلام 

دیگه نظر سنجی نمیخواد که 

کرشمه ی تو شرابی به عاشقان پیمود                               که عشق بی خبر افتاد و عقل بی علم شد 
بله روانشناس بوده  مجبور نیستی اعصاب نداشتتو اینجا به رخ بکشین ها

تو که جنبع نظر منفی نداری برا چی از دیشب تا الان صد دفعه تاپیک زدی 

رها ز هر چه هست و نیست ...❤🌱برا سلامتی امام زمان صلوات بفرس عزیز مرسیی🤍🌸