2752
2734
عنوان

رو ینفر کراشم هرکی مخ زنی بلده بیاد چون نزدیکم ب مخ زدنش

| مشاهده متن کامل بحث + 472 بازدید | 37 پست

زود نخ نده بگو 

هدفای خاصی دارم و امیدوارم بهشون برسم شما چی اگه گفت چی بگو هدف خاصی داری؟

Türk🐺❤ اقایون محترم دلیل بودنتون تو سایت زنانه درحالی که ددی سایت هست کاملا مشخصه که برای چیه اون به کنار ازتون خواهش میکنم وقتی بیرون هستین مثل دختر ندیده نگا نکنین شما خودتون خواهر مادر دارین وقتی به دختر و یه زن البته هولارو فاکتور بگیریم نگا میکنین و تیکه میندازین تو چشم اون خانم یه موجود هول و کنه هستین خواهشا کمتر خودتونو خار کنین و دست از سر خانما بردارین

بگو چندتا هدف دارم 

چند تارو بگو 

بگو یدونم هدف شخصی دارم بنظرم اون تیک بخوره سالم بهتر میشه

من دوستت دارم اینو چندبار بگم؟..من از همه ادما سرگیجه دارم فقط باتوعه که عوض میشه حالم:) فقط دسته توعه که پر میده بالم❤️‍🩹....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پسراهم دستمونو خوندن 🤣نمیشه کاری کرد 

نه ولی جدی از تجربیات سال قبلتون بگین که برای سال جدید بدردتون بخوره.بگو مثلا چه کاریو نمیکردی اگ برمیگشتی چیکاریو میکردی.تو لابه لاش شاید بهت گفت مثلا با فلان دختر رل نمیزدم۰🤣🤣

امروز روز سختیه،فرداش سخت تر،پس فردا آسونه بشرطی که فردا شب جا نزنی.😉
2731
بهترین کامنت😊😁

هدف رو نگو به هیچ کس نگو چون واسه طرف دیگ جذابیت نداری.بذار کم کم اون خودش  تو رو کشف کنه و برای همین بهت هعی پیام بده

امروز روز سختیه،فرداش سخت تر،پس فردا آسونه بشرطی که فردا شب جا نزنی.😉

بگو از لحاظ این میگم خوبه ک امسال تصمیم گرفتم تغییر کنم. اول تغییر تو رفتار و شخصیت و عادتهای بدت هم اتفاقا بگو که میخای مثلا فلان عادتو بزاری کنار. شادتر بپوشی .بیشتر بری بیرون. فلان حرف زدن رو. گوشی بازیو اینارو کمتر کنی ...و اینکه میخای اتاقتو عوض کنی دکورشو... از تغییرات مثبت حرف بزن.‌ اگه اونم یذره بهت علاقه داشته باشه استرسی میشه با این حرفا. یا میگه کیس جدید پیدا کرده یا اینکه قراره اونو دکش کنی. علتشو ازت میپرسه . اطلاعات سوخته بده بهش. مثلا بگو خودمم نمیفهمم چرا یمدته اینطوری شدم و با اینکارا حالم خوبتره‌ ... تو روابطتون هیچوقت مستقیم ابراز عشق و علاقه نکنین. اون واسه دوران سادگی و ادمایی مث لیلی مجنون بود ک فقط قلب حرف میزد. الان همه چی هوشمند شده آدما و احساساتشونم با تفکر و تعقل قاطی شده چه بخوان چ نخوان‌ باید ب خیلی از موضوعات دیگه هم فک کنن تا اصلا بتونن عاشق بشن وگرنه یکیش لنگ بزنه عاشق شدن هم رویاست!

بگو از لحاظ این میگم خوبه ک امسال تصمیم گرفتم تغییر کنم. اول تغییر تو رفتار و شخصیت و عادتهای بدت هم ...

من باید در حد پنج کلمه بنویسم چون ک‌رلم نیست گهگاهی ریپلایم میکنه! براش نوشتم هدفای خاصی دارم ک امیدوارم بشون برسم

من باید در حد پنج کلمه بنویسم چون ک‌رلم نیست گهگاهی ریپلایم میکنه! براش نوشتم هدفای خاصی دارم ک امید ...

همه اینا رو م قرار نیس بنویسی بفرسی که . منظور اینه بهش رو ندی هرچی پرتو پلا تر پیام بدی بهتر.  درکل نزار فک کنه آش دهن سوزیه

گفتممم

چی گفت؟

Türk🐺❤ اقایون محترم دلیل بودنتون تو سایت زنانه درحالی که ددی سایت هست کاملا مشخصه که برای چیه اون به کنار ازتون خواهش میکنم وقتی بیرون هستین مثل دختر ندیده نگا نکنین شما خودتون خواهر مادر دارین وقتی به دختر و یه زن البته هولارو فاکتور بگیریم نگا میکنین و تیکه میندازین تو چشم اون خانم یه موجود هول و کنه هستین خواهشا کمتر خودتونو خار کنین و دست از سر خانما بردارین
2706