2733
2734
عنوان

به نظرتون پسر سالم پسر درست

| مشاهده متن کامل بحث + 636 بازدید | 57 پست
چرا داداشای همه خوبن  ولی اکسا و دوس پسرای همه بد؟ اینا داداش کسی نیستن؟😂

موافقمممم😂

بهترین نوع وفاداری موندن پای خودته چون در اخر فقط خودتی که برای خودت میمونی 

اگه اصحاب کف تو غاز زنده باشن

یه‌صلوات‌میفرستی‌واسه یکی شدن حکمت‌خدا‌وحاجت دلمفرستادی بگوبرات‌بفرستم:)برماگذشت‌آنچه‌نباید‌میگذشت‌باقی عمر‌هرچه‌بادا بادا حکمت‌خدا‌انگار‌نمیخواد‌بادلم یکی شه وقلبم شکسته   دنبال‌چیزی‌توتاتاپیکام‌میگردی‌‌‌‌گل‌من؟                                                   نگرد گلم این کاربری دست دونفره کاملا متفاوته🩵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کراشم مشروب نمیخوره ورزش می‌کنه کتاب میخونه نماز و روزه هم میگیره ولی متاسفانه حس میکنم هول هست و یه مقداری ...صخوله😍

مایکل جکسون ستاره منه ✨💜یه روزی منم سرمو بالا میگیرم/:بدون اینکه بترسم تو چشم همه نگاه میکنم):
2731

لابلای همین باتلاق لجن که جامعه درش غوطه‌وره، نیلوفرها می‌شکفند

یکی مثل محسن حججی هم تو همین جامعه رشد کرده! 

هنوز تصویر صورتش لحظات قبل شهادتش یادم می‌آد، مو به تنم سیخ می‌شه! شکوه ایمان تو زبان بدنش حلول پیدا کرده بود!

تکذیب می‌کنم من دورم ۷۰ درصد پسرا حداقل یه نخ سیگار رو کشیدن۳۰-۴۰ درصدم که رسماً دودکشن😂

عزیز شما چن سالتونه؟ 

من دهه 70یی هستم. یه دونه از دوستام تا حالا سیگارم نکشیدن! اون 10 درصد رو برای عدم اطمینان از نسل جدید گذاشتم! اگه خودت اهل دود و دم نیستی در مورد دوستات تجدید نظر کن وگرنه بزودی خودتم گرفتار میشی.

اره یکیو میشناسم فقطم عاشق یه نفره به شدت اینطور که مشخصه،  پاکم هس ، فقط اینده رو دیگه خدا میدپنه خیانت و اینا..

قطعا هستن10 درصدی از پسرا هنوز اینطور

🌳🌻«إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ [أَدْعُوکَ]فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَی عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجاً عَاجِلاً غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ.»🌸☘️🌼
🤣🤣🤣👍

بخدااا

هر آدمی با کاراش لیاقَتِشو فَریاد میزَنِه..!️ درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
عزیز شما چن سالتونه؟  من دهه 70یی هستم. یه دونه از دوستام تا حالا سیگارم نکشیدن! اون 10 درصد ر ...

کلی پسری که میاد نی نی سایت وتمام دوستاش یجا کنسلن😑💔

یه‌صلوات‌میفرستی‌واسه یکی شدن حکمت‌خدا‌وحاجت دلمفرستادی بگوبرات‌بفرستم:)برماگذشت‌آنچه‌نباید‌میگذشت‌باقی عمر‌هرچه‌بادا بادا حکمت‌خدا‌انگار‌نمیخواد‌بادلم یکی شه وقلبم شکسته   دنبال‌چیزی‌توتاتاپیکام‌میگردی‌‌‌‌گل‌من؟                                                   نگرد گلم این کاربری دست دونفره کاملا متفاوته🩵
همین که اینجایید ازصدتایه اینا بدتره

به خدا راست میگی مام باید مثه بقیه یه دور همه دخترا رو دس به دس کنیم و تا میتونیم کثافت دستشون بدیم و بعد بیان چس ناله کنن که همه پسرا بدن!! 

به زندگی خوشحالت ادامه بده