2733
2764
عنوان

بع نظرتون این ادما رو بکشم؟

200 بازدید | 17 پست

۶ ماهی مشکوک بع ام اس بودم و هنوز مقداری ریسکشو دارم یه حمله داشتم 

تو این مدت تو مطب هرکی میپرسید چته میگفتم مشکوکم به ام اس میگن واییییییییییییییییی دور از جون ام اس که اینجوری نیست شوخیه مگه 

دوست و‌ اشنا میفهمید میگفت وای پناه بر خدا این چیرا چیه به خودت میچسبونی انرژی بد نفرست واقعی میگیریا😂

خانواده خودمممم وای ام اس چیه چه ربطی بع چشم داره دور از جون😂😂😂

دکترا: مشکوک به ام اس هستی 

من نمیدونم توقع  داشتن چطوری باشم که باورشون بشه و از این لفظ تلقین نکن مسخره تلقین نکن بکشن بیرون و دهنمون رو سرویس نکنن مگه ادم باید اوضاش خراب باشه حتما که یه بیماذی رو داشته باشه جای دعای خوب یاد گزفتن میگن وای دور از جون مگه اینجوریه تلقین نکن فلان فامیلم داشت فلان شد 

حال بهم زنن اینجور ادما قبول دارید؟ یا من عصبیم البته الان خیلی عصبیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا به دیگران میگی اصلا ؟ اخلاق و فرهنگ کثیف ایرانیارو نمیدونی ؟ اصلا نباید بگی بهشون حتی اگر ...

دیگه گاهی یجوریه شرایط که اصلا نخوای هم میفهن مخصوصا دوره ای که بیناییم رو از دست داده بودم

دیگه گاهی یجوریه شرایط که اصلا نخوای هم میفهن مخصوصا دوره ای که بیناییم رو از دست داده بودم

منم شرایط تو رو داشتم در آخر با کلی آزمایش و اسکن و اینا  رسیدن به میگرن 

منم بیناییم مشکل خورده بود

منم شرایط تو رو داشتم در آخر با کلی آزمایش و اسکن و اینا  رسیدن به میگرن  منم بیناییم مشک ...

نه عزیزم میگرن هم دارم اما من اپتیک نورایتس شدم و بیناییم رو لژ دست دادم ۷۰ درصد چشم راستم

2706