2752
2734
عنوان

اوناییکه اپارتمانن

| مشاهده متن کامل بحث + 484 بازدید | 48 پست
دقیقا میخواستم اینو بگم، خونهدقبلی ما مال ۲۰ سال قبل بود اصلا صدا نبود اینجا نوساز صدای شیر ابشون هم ...

ما همسایمون عطسه میکنه من تو خونمون میگم عافیت باشی🤣🤣شوهرم میخنده 

با اینکه تک واحده

مطمئنی از بالا میاد

نه واقعا مطمئنی از بالاست از خونه های کناری نیست؟ شایدم از حموم میاد

چون اینجا از بالا هیچ صدایی نمیاد مگر اینکه بدو بدو کنن 

ولی از خونه های کناری در گوشی هم حرف بزنی صدا میره و میاد 

ولی مسئله حموممم فرق داره حموم هر طبقه و واحدی باشی صدات برا کل واحدا میره

مثلا ما طبقه چهاریم طرف طبقه اول بود صداشون میومد یا طبقه های دیگه هم میاد

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب اخه نمیشه عوض کنم میگم شاید ب مرور درست شه اونم الان فکر میکنم غز بس نامرغوبه مصالح همینه عزیزم ا ...

به مرور عادت میکنی 

منم اولا سردررررد میشدم 

آنقدر حالم بد میشد 

الان خیلی اوکی ام

دل من که خونه از این بابت روانی شدم از سروصدای بالایی  بهش هم که گفتم میگه تحمل کن شما به طب ...

خیلی رو اعصابه شوهرم میگه بگی لج میکنه نگم بهتره ولی ب خدا تحملم تموم شده شوهرم خونه نیست که از صب تا شب سر کاره من چطور اخه تحمل کنم صبحا گوشی میزارن زنگ مگه بیدار میشن من بیدار میشم بعد خانوم گوشیو خاموش میکنه

یه صلوات برای آرامش و شاکر بودنم به همه چیزایی که هست و دیگه نمیشه تغییرش داد
راس میگه چون الان همه سقف کاذب هستن دیگه مثل قبل آجر و سیمان نمیزنن

خخخ ولی حالا خونه ماعم قدیمی نیستا بابام میگه بریم خونه نو اینجا قدیمی شده 

۱۰ سال هنوز نگذشته از ساخت اینجا

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
مطمئنی از بالا میاد نه واقعا مطمئنی از بالاست از خونه های کناری نیست؟ شایدم از حموم میاد چون اینجا ...

راستی از بالا و پایینم اگه سرصدا کنن از طریق پنجره میاد پنجره هارو ببندیم دیگه نمیاد

خیلی رو اعصابه شوهرم میگه بگی لج میکنه نگم بهتره ولی ب خدا تحملم تموم شده شوهرم خونه نیست که از صب ت ...

چی بگم والا.

همسایه منم همین بود. گفت همینه که هست! بیخود اومدی جلو در من!

فقط من تنها شانسی که آوردم صاحب خونه جفتمون یه آدمه. اون بهش بارها تذکر داده

ولی راه رفتنی بدجور پا میکوبه عصبی میشم 

شوهر منم صبح میره شب میاد من کلافه میشم

خیلی رو اعصابه شوهرم میگه بگی لج میکنه نگم بهتره ولی ب خدا تحملم تموم شده شوهرم خونه نیست که از صب ت ...

در این حددد چه خبرههه 

خخخ ولی حالا خونه ماعم قدیمی نیستا بابام میگه بریم خونه نو اینجا قدیمی شده  ۱۰ سال هنوز نگذشته ...

به سلامتی ولی موقع خرید بپرسید چطور ساخته شده که بعداً پشیمون نشین

به قول مولانا: نه تو آنی که همانی...نه من آنم که تو دانی ✌🏻
به سلامتی ولی موقع خرید بپرسید چطور ساخته شده که بعداً پشیمون نشین

خیلی ممنون چشم ❤

2706