2737
2739

آقایون هم جواب بدن لطفا 

و خانوما اگر تجربه ای دارید که پسری خودش باهاتون رابطه رو تموم کنه و بعدا پشیمون و دلتنگ بشه و برگرده؟ 

من شنیدم دخترا چند ماه اول حالشون بده و دلتنگن و دوست دارن رابطشون برگرده

پسرا اولش ک کات میکنن سرشون داغه براشون نهم نیست و حتی خوشحالن بعد از چند ماه پشیمون میشن 

اینا رو در حالتی در نظر بگیرید که پسره خودش رابطه رو تموم کرده باشه و دختره کلی ازش خواهش گرده باشه که بمونه 

مدت زمان رابطشونم دو سال و نیم بوده

وزن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پشیمون نمیشن اگه برگردن بخاطر اینه که میخوان ببینن با کس دیگه ای وارد رابطه شدی یا ن.فقط کنجکاو میشن

او یکه و تنها در کوهستان زندگی آرامی داشت،انعکاس نور مهتاب را در چشمه بسیار دوست میداشت،دلگرمی او تنها روشنی نور مهتاب بود،وقتی آب چشمه غلتان میشد نور ماه گریزان میشد،گرفتن نور مهتاب نه کاریست آسان،همچون پرواز پرنده ای که می پرد هراسان...
2731

برا من که اینجوری بود.اما زمانی برگشت که من دیگه فراموشش کرده بودم🙃

تصور کن خدا با آن همه عظمتش دوستت دارد....💚        غیبت کردن 🔞یعنی به کسی که آبروش رو پیش تو گرو گذاشته خیانت میکنی....🔞                                           💚 از سه چهار سالگی میومدم هیأتت برا همین فکر میکردم ازون زمان عشقت به دلم افتاد ولی  اشتباه بود به قول سعدی همه عمر بر ندارم سر ازین خمار مستی   که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی....امام حسین جونم داستان عشق من به شما قدیمی تر از این حرفاست💚                                                                           ❤️دخترا عشقی که شما رو از خدا دور کنه اسمش عشق نیست....💔                                                                      منم مثل هر آدم منصف دیگه ای نگران حال بچه ها غزه هستم 😔

نه بابا کلا چند ماه صبر نمیکنن که اول جایگزین پیدا می‌کنن بعد میرن وقتی هم که دیدن طرف مقابل مثل نفر قبلی ساده و بی توقع نیست و دوسشون نداره بعد از اینکه دوراشونو زدن تازه دلشون برای خیلی عذر میخوام اسکل بودن نفر قبلی تنگ میشه

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
2738

من خواهش نکردم اتفاقا براحتی گذاشتم بره...خودش اول از دوستام وارد شد بعد اومد سراغ خودم...ولی ملوم نبود تکلیفش هم میخاست منو هم نمیخاست منم گفتم هرری

کاربری دست دوتا دوسته😁رهام و برای چندمین باررر تعلیق میشم🤦‍♀️🥲آخرشم مجبور شدم با شماره دوستم بیام که اونم از اینجا بدش نیومد😂

همون موقع که دنبال کات کردنه گزینه بعدی رو زیر نظر داره، پسرا همواره یک دختر دیگه رو تو آب نمک دارند

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ᓘـُنُڪ آטּ قُمـــار بازے ڪِــہ بِباᓘـت آنچِـہ بوבش