2733
2771
عنوان

کسی که یک هفته نگفته بهتون

92 بازدید | 11 پست

بریم بیرون یعنی دیگه دوسمون نداره؟ تا هفته پیش حداق دو سه بار تو هفتع همو میدیدیم الان میدونم کارش زیاد شده اما قبلا تحمل نداشت بیشتر از ۴ روز نبینتم

چون یک هفتس ندیدیم همو فکر میکنم دیگه دوسم نداره🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره اما خوب حس بدی گرفتم خیلی زیاد ناراحتم

وابستگی داری اگر هم الان ناراحتیت رو بروز بدی فکر میکنه اون نباشه دنیا تموم شدست واست

THE UNIVERSE SUPPORTS ME AND WANTS TO GIVE ME WHAT I WANT🌟
نه بابا شنبه همو میبینبم بخاطر یه کاری داریم اما الان واقعا ناراحتم

ناراحت نباش, موثر بود یا ن 😂

...What the fu                                                      
ناراحت نشووو..زندگی سخته...پیچیدس..بچه که نیستین...اوایلشم آدم احساسی تره... حالا بری ازدواج کنی به ...

راست میگی من خیلی حساسم و فکر کنم اصلا ظرفیت رابطه ندارم واقعا کوچیک ترین چیز ناراحتم میکنه مثلا با این که میبینم اگر نمیاد بیرون خودشم بیرون نیست خونست اما واقعا روحیم خراب شده

وابستگی داری اگر هم الان ناراحتیت رو بروز بدی فکر میکنه اون نباشه دنیا تموم شدست واست

اره به رو خودم نیوردم اصلا نگفتمم بریم ببرون

اما این که دیشب خوابش برد دز حالی که گفت بهت زنگ میزنم الان رو به روش اوردم چون نگران شدم