2733
2734
عنوان

نقاشی کشیدم +📸

| مشاهده متن کامل بحث + 588 بازدید | 73 پست
🥺🥺🫠🥲🔪 مرسی   من فقط خودمو لوس میکنم  مرسسییی انشالله  میگم نامرد ...

قلبونت بلم😁😁❤❤

من کلا با هیچکس نمیرم پی وی😐😐🤣🤣

من خاص و با کلاسم🤣🤣😎😎

شوخی میکنم عزیزم😘

بنابر یه دلایلی درخواست ها رو قبول نمیکنم

وگرنه کی بهتر از شما دوستای خوشگلم💙💙💙💙

💙هوتنِ من.....هوژینِ من❤درخواست دوستی ندهید..... 
قلبونت بلم😁😁❤❤ من کلا با هیچکس نمیرم پی وی😐😐🤣🤣 من خاص و با کلاسم🤣🤣😎😎 شوخی میکن ...

🥲🔪قهلم 

دیگه تگت نمیکنم ب تاپیکام  

قههههلم

👈من 👉 دختر هنرمندیم💖🫂اما بی امکانات🎈نیازمند نگاهی از جانب خدا🌙✨ والله من همه چی بلدم چرا کسی دستمو نمیگیره🤣🤣🤣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بیا یه گیف برات بلفستم قهل نکون😊😊😚😚

باسههههه فعلا صرف نظر میکنم👀🥲 

تاپیک  اخرمو ببین

👈من 👉 دختر هنرمندیم💖🫂اما بی امکانات🎈نیازمند نگاهی از جانب خدا🌙✨ والله من همه چی بلدم چرا کسی دستمو نمیگیره🤣🤣🤣
اوف چه کیف لاکچری😎😎😅 مبارکت باشه❤❤

ملسی عسیسم 

میسه اسمتو بدونم لااقل🥲🥲🥲

ماژیک اذیت نمیکنه برگه A4 برای ماژیک خوب نیس 

واقعا؟

رو چه ورقی خوبه؟

این حقایق هستند که آدم‌ها را از هم دور می‌کنند ، نه دروغ ! وگرنه ما دروغ می‌گوییم که نزدیک باقی بمانیم ! آدم‌ها یک‌بار عمیقاً عاشق می‌شوند، چون فقط یک‌بار نمی‌ترسند که همه چیز خود را از دست بدهند؛ امّا بعد از همان یک‌بار، ترس‌ها آن‌قدر عمیق می‌شوند که عشق، دیگر دور می‌ایستد ...
اره عجیجم❤❤😅😅 سمیرا اسمم😎

😊😊😎😍چه قشنگ 

سنتون بگیددددد؟🥲

قشنگ که خودتی با اون نقاشی هات😍😍 ب بخشید دیر جواب دادم سن ام ۲۴ سال هس😂😂

😍😍😍😍😍خوشبختم سمیرا جووون