2733
2734
عنوان

خانما نظرتون راجب مجرد بودن تا این سن چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 189 بازدید | 30 پست
سعی کن مودب تر نظر بدی بالاخره همه آدمها که قرار نیست مثل من و شما فکر کنند

بالاخره باید فهمید ک هر طرز تفکری قابل احترام نیس نباید بهشون اجازه جولان داد در قرن ۱۹

دارم تمام زورمو میزنم رویاهام حسرت نشن و وقتی بزرگ شدم ی پوزخند بزنم و بگم چی فکر میکردم چی شد🎻🏊‍♀️🏋‍♀️🚵‍♂️🗒📚🪡💊🩺
بالاخره باید فهمید ک هر طرز تفکری قابل احترام نیس نباید بهشون اجازه جولان داد در قرن ۱۹

نمیدونم نظرتون درسته یا نه

اگر دخترهامون رو جوری تربیت کنیم که زودتر مستقل بشند و بیشتر از الان بتوانند تصمیمات درست بگیرند اونوقت میتونیم بگیم میتونند زودتر ازدواج کنند

شاید هم توی جوامع ساده بشه زودتر ازدواج کرد و توی دنیای پیچیده الان نشه

وقتی این همه خانم سن بالا که مشکل نازایی دارند رو میبینم و پای غم و غصه هاشون میشینم فکر میکنم زود ازدواج کردن و زود بچه آوردن خیلی هم بد نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نمیدونم نظرتون درسته یا نه اگر دخترهامون رو جوری تربیت کنیم که زودتر مستقل بشند و بیشتر از الان بتو ...

ولی من وقتی جامعه رو ب انفجارمون وقیمت ها رو میبینم ک ما دهه ۷۰ تو کار خودمون موندیم میگم نازا بودن چندانم بد نیس ک برای سرگرمی هودمون اسپرم خارج نشه و ی عمر ی زندگی بدبخت

دارم تمام زورمو میزنم رویاهام حسرت نشن و وقتی بزرگ شدم ی پوزخند بزنم و بگم چی فکر میکردم چی شد🎻🏊‍♀️🏋‍♀️🚵‍♂️🗒📚🪡💊🩺
خب همه مثل هم فکر نمیکنند

همینجوری فک کردن ک اینقدر بدبختیم دیگ

خب همه مثل شما حس بدبختی ندارند

بهتره بفهمی شرایط کشور ما جوریه ک ن از لحاظ مالی از هر لحاظ همه دارن ب ی نتیجه مشترک میرسن حالا اگ تو جامعه باشی 

چرا فکر می‌کنی عقیده تو رو همه باید داشته باشند؟

من دیگ باشما حرفی ندارم چون کاملا مشخصه مخاطبم کیه 

من ترزدم پس کله اون فرهنگا ک ازدواج قبل ۲۵ دیره

ببین منم خودم موافق همچین چیزایی نیستم اتفاقا برای خودم خیلی ناراحت کننده است ولی الان جامعه اینجور داره پیش میره تو کلاس ۴۲ نفره ما دو نفر فقط مجرد موند تا پایان دانشگاه 

حالا من ی نفر میتونم اینو تغییر بدم 

لطفا جای خدا نباشید. 

تو فامیلای ما معمولا تو این سن دیکه ازدواج کردن و چندسالم از عروسیشون گذشته ولی من خودم راجب کسی که تو این سن ازدواج نکرده بیشتر به نظرم میاد سختگیر باشه

لایکم نکنیییییییییید لایکم نکنیییییییید  🚫کاربری قشنگم سر یه داستان منطقی ترکید 😓متاهل و متعهدم درحال یادگیری زبان انگلیسی اگ توصیه و یاکتابی بهم معرفی کنی که بیشتر پیشرفت کنم دوست خوب من میشی😗عاشق ورزش و یوگام و چیره دست در میکاپ و شنیون برای سلامتی پرنس کوچولوم اگه دوست داشتی یه صلوات بفرست بهم بگو تا برات حمد بخونم 💟اسم کاربریم از اسم آنتوان لاوازیه گرفته شده یه دانشمند فرانسوی 💓تاریخ ۱۴۰۳/۱/۱۱پسر قشنگم دنیا اومد و بهشت رو به زندگی من اورد 😗
ولی من وقتی جامعه رو ب انفجارمون وقیمت ها رو میبینم ک ما دهه ۷۰ تو کار خودمون موندیم میگم نازا بودن ...

تا به حال فکر کردی شاید این حس بدبختی فقط برای خودت باشه و بقیه این احساس رو نداشته باشن؟

لایکم نکنیییییییییید لایکم نکنیییییییید  🚫کاربری قشنگم سر یه داستان منطقی ترکید 😓متاهل و متعهدم درحال یادگیری زبان انگلیسی اگ توصیه و یاکتابی بهم معرفی کنی که بیشتر پیشرفت کنم دوست خوب من میشی😗عاشق ورزش و یوگام و چیره دست در میکاپ و شنیون برای سلامتی پرنس کوچولوم اگه دوست داشتی یه صلوات بفرست بهم بگو تا برات حمد بخونم 💟اسم کاربریم از اسم آنتوان لاوازیه گرفته شده یه دانشمند فرانسوی 💓تاریخ ۱۴۰۳/۱/۱۱پسر قشنگم دنیا اومد و بهشت رو به زندگی من اورد 😗
2706