2733
2734

هر سری به توافق می‌رسیم با هم بریم بیرون .

بعد فرداش که میشه یه بهونه میاره 

روز تولدم به خاطر اینکه بهم کادو نده پیچوند گفت نیستم 

در صورتی که من اصلا ازش توقع نداشتم فقط دوست داشتم در کنارش باشم .

حالا ادعاش هم میشه من بهترین دوستشم.هیچکی هم به جز من نداره.

آنقدر بهش گفتم بیا ببینمت دیگ عارم میاد اصلا .

دیروز هم قرار بود بریم بیرون بهش پیام دادم گفتم امروز اوکیه دیگ؟ .گفت نه فلان کار پیش اومده.حالا اشکال نداره آدم کار براش پیش میاد من درک میکنم .ولی دیگ لامصب تو هر روز کار داری ؟؟

الان چند ماهه همینطوری میگه. 

حالا الان پیام داده فک کنم میخاد بگه بیا بریم بیرون .انگار زورکی ولی .

اینسری دیگ من میخام بگم نه .چون آنقدری که من صدمو میزارم براش اون یه قدم هم نمیخاد برا دوستمون برداره 

چی بهش بگم 

شاید خانوادش سخت گیر ان 

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                          (دوستان تابستون سه ماهه😂 و احتمالا اخرای مرداد میگم شایدم تقدیر جوری رقم خورد که همون تیر گفتم)

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خب کات کن بره گمشه دیگ

.منم ی رفیق داشتم..پارثال تووی سرویس باهم دوست شدبم. امسال دیگ توی یک سرویس نیسیم....امسال تولدشو تبزیک گفتم استوریشو ریپ زرم بعد ۲ساعت نوشت مرسی خوشگل من.:/

بعد گف خوبی چ خبر.منم جواب ک میدادم اینیکی جوابمو۱۰ساعت بعد اینا میداد.درحای ک میدونم بیسچهارساهت کلش تو گوشیه .‌(حودش هی بحثو ادامه میداد ولی جواب منو دیر دیر میداد)

دیبایی ساختم ک ب بودنش افتخار میکنه:)🤌🏻🤍  

ولش کن ....

منیک دوستی داشتم چند بار گفت بیا بیرون رفتم ، بعدش من میگفتم بیا ، نمیومد، من براش کادو تولد گرفتم ، ولی اون برام چیزی نگرفت، 

بعدش گوشی و خط شو عوض  کرد، الکی بهم گفت : نامزد کردم .....منم قید ش زدم ، بعدش دیروز از چند نفر جویا شده و شماره مو گرفته .

زنگ زده ، بهم گفت میای بیرون گفتم مریض م واقعا گفتما سرما خوردم

دوست منم همین بود من گذاشتمش کنار 

میتونست بگ نمیام ولی لحظه اخر نیگفت نمیام و میتورد تو ذوقم و بی احترامی بود واسم

موقعی ک میفهمید من نمیتونم بیام بیرون میگفت بریم منم میگفتم الان بنا ب این دلیل نمیتونم اونم میگفت بیا خودت ننیخوای 

درصورتی ک قبلش هم میفهمید نمیتونم!

اللتم تو بهش بگو میای و قبلش کنسل کن بگو نمیتونم بیام دلم درد گرفنه یکم مثل خودش باش

خب شاید دوستت یک عدد درونگراست ک روش نمیشه اون لحظه مخالفت کنه ،بعدا نه میاره  میسه دیگه بهش پ ...

درون گرا؟ 😂نه عزیزم خیلیم اجتماعیه 

من هر سری بهش محل نمی‌زارم دوباره میچسبه بهم و میگه بریم بیرون .بعد که وقت قرار میشه کنسلش می‌کنه .اینش آزارم میده 

[QUOTE=335070875]والا من هر سری میخام بیخیالش بشم .یا زنگ میزنه بهم یا پیام عاشقتم بهترین رفیقم توویی برام می‌فرسته

کلا کات کن بنظرم، نه اینکه بگم اون بده تو خوبی‌ها 

شما دو تا باهم جور نیستین فقط همین 

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️
2706