2752
2734
عنوان

دیگه حالم از مجردی و شاغل بودن و مستقل بودن بهم میخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 2216 بازدید | 114 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اکثر افرادی که ازدواج کردن و بچه دارن میگن کاش درس مون رو خونده بودیم و کار می کردیم.اکثر افرادی هم که مستقل شدن میگن کاش ازدواج کرده بودیم.

البته الان هرکی رو می بینم؛ چه افرادی که مجرد اند چه افرادی که متاهل اند توصیه شون ازدواجه و میگن هرچی زودتر ازدواج کنی بهتره.

متاسفانه دارن گولمون میزنن با شاغل بودن مخالف نیستم ولی بخاطر اینکه شاغل بشم ازدواج فراموش کنم مخالف ...

دقیقا ، من هم شاغل بودم هم خانه دار 

کار خانه داری حتی بیشتره

چون دوران شاغل بودنم کسی خونه نبود که غذا و نظافت بخواد

ولی خانه داری و بچه ها همش فطرته و آرامشه

شاغل بودن یعنی سرما و گرما راه و نیمه راه پریود و سالم تشنج های محل کار و همکار 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

عزیزم صد هیچ از چون منی جلوتری 

منم مجرد سن بالام 

آرزو و حسرتم مستقل شدن و شاغل شدنِ 

اما کاملا بهت حق میدم . خسته شدی...هر کسی یه نوع زندگی دوست داری. الهی همونجور که میخای برات بشه. برا خدا کاری نداره

دقیقا پانسیونا پره از دخترای شاغل و بقول بقیه مستقل و سن بالا ک ارزوی ازدواج دارن دیگه حالم داره ب ...

شاید بعضیا گارد بگیرن ولی ایمکه خانومای بیحجاب هم زیاد شده تو روند ازدواج خیلی تاثیر گذاشته اینکه خانوما ارزون شدن و اینقد راحت بخاطر رفع نیازشون جواب مثبت به پسرای هول میدن باعث شده دو طرف از ازدواج سیر بشن و بعد از ۳۵ سالگی به بعد بفمن چه اشتباهیی کردن

ربطی نداره باید بلد باشی به خودت برسی  اگه ازدواج هم کرده بودی میگفتی خوش بحال دوستای مجردم وا ...

چه ربطی داره من دوران شاغل بودن به خودم می‌رسیدم الآنم به خودم میرسم 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
فکر میکنی عزیزم فکر کردی همه مردا بی منت پول میدن یا خرج میکنن . ادم دستش تو جیبش باشه خیلی بهتره بر ...

کاش هیچ وقت درس نمیخوندم 

ازدواج میکردم خانه دار بودم

واقعا اطراف من همه خانه دارها حالشون خوبه 

دور و برشون بچه هاسونن تو خونه نشستن با آرامش

بعد من هر صبح باید با اعصتب خردی پاشم برم سر کار شخمی

ِاللهم انی اسئلک من فضلک العظیم💚💙

منم حالم از زندگی متاهلی و بیست چهاری تو اشپزخونه پای گاز و ظرفشویی بودن و کلفتی کردن و غذا درست کردن بهم میخوره ..از اینکه مدام تنم بلرزه شوهرم بهم خیانت کنه یانه...ازاینکه اصلا توکارای خونه کمک نمیکنه شلخته اس تو خونه ازجاش تکون نمیخوره مدام میگه اینو بده اونو بده یا ماساژ بده ...ازاینکه دوقرون بلد نیس پول پس انداز کنه سه ساله قول داده یه دست مبل هفت هشت ملیونی بخره مهمون میاد رو سرامیک نشینه ابرومون بره هنوز نتونسته یه دست مبل بخره طلاهامم اول زندگی گرفت به باد داد گفت بعدا پس میده و نداد ..کلا به من فقط سیصدتومن پول یارانه اشو میده هرماه که خرج کنم..آخه سیصدتومن چی میدن تو این گرونی ..سرکارم نمیزاره برم

اگه اینجام بخاطر اینه که دوس دارم کمک کنم و تجربه هامو به اشتراک بزارم تاخواهرای کوچیکتر ازخودم تصمیم بهتری برای زندگیشون بگیرن یا هرکسی مشکلی داره اگه بتونم باهاش همفکری کنم ،گاهیم دردودل کنم و سبک شم...

آره واقعا

خیلی خوبه شوهرداری و خانه داری

خصوصا وقتایی که زل میزنی تو چشاش و میگی خرید لازم دارم اینقدر بزن به حسابم،اونم با هزارمنت بهت بده یا اصلا نده

بعد بگه زیاد خرج کردی و...

کلی گیر بهت بده و از بانگ خروس تا بوق سگ تو خونه توالت شوری و ظرف شوری و لباس شوری و حمالی کنی،لباس زیر اقا را بشوری،آخرم یا دست روت بلند کنه یا خیانت کنه و...

تو مصداق بارز این جمله ای که میگن طرف خوشی زده زیر دلش

ببخشیدا ولی وقتی متاهل های اطرافم را میبینم و بعد میبینم مجردایی که مستقلن به جایی که به خودشون افتخار کنن قدر خودشون را نمیدونن حالم بد میشه...

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچولوی خداخواسته عزیزم،مهمون ناخوانده،برخلاف سرزنش های همه اطرافیان،من دوستت دارم،در قبالت مسئولم و تو دلم نگهت میدارم تا وقتی بیای بغلم،اون وقت،در آغوشم پرورشت میدم و هرگز 

عزیزدلم🥲

فک کن شوهرت بیاد ازسرکار غر عر ک چرا غذام اماده نیست

باید بچه رو تربیت کنی بهش غذا بدی خونه رو پشت سرش مرتب کمی همش ،با فامیلا رفت و امد داشته باشی و تحمل کنی،از دست خانواده شوهر دیوانه بشی ،بخوای لباس بخری ب شوهرت بگی پول بده ،و و و و ...

خسته نباشی عزیزدلم همشون سختیاشونو داره اما بنظرم مستقل بودن ازدواج خوب هم میاره

درکت میکنم دوست عزیز با این تفاوت که من هنوز شغل هم ندارم.

اینقد تو مغزمون کردن فقط تمرکزمون روی درس و کار و مستقل شدن باشه این بعد زندگیمون رو حذف کردیم. هیچکس یادمون نداد میشه کنار این چیزا ازدواج هم کرد. الان ۲۷سالمه.تحصیل کرده ام. شغلم هنوز جور نشده. شور و شوق جوونیمم از دست رفته و انگیزه واسه ازدواج و عاشق شدن ندارم انگار دیگه.

اون موقع که شور و شوق داشتم و کسی رو دوست داشتم همه سنگ انداختن جلوی پام. الان که شور و شوق ندارم همه تشویقم میکنن ازدواج کنم☹

2706