2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من همه ی اینارو امتحان کردم هیچی عین مکمل و ویتامین خوب نیست

با شامپو قاطیش میکنی؟

یکی اینجا گفته بود موهام وقتی نم داره بو میده بعدش نه

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
تاثیر داره؟

آره واقعا موهام خیلی نسبت به قبل پر پشت شده ریزشش هم خیلی خیلی کمتر شده ، کف سرم پر مو شده ، بعدش یه شامپو آبرسان باکیفیت خوب دو بار  بزن حداقل چند دقیقه با نوک انگشتات ماساژ بده بعد خوب آبکشی کن بوش نمیمونه

آره واقعا موهام خیلی نسبت به قبل پر پشت شده ریزشش هم خیلی خیلی کمتر شده ، کف سرم پر مو شده ، بعدش یه ...

یه نرم کننده دارم خیلی بوش خوبه اونو بزنم به کف سرم؟

آب پیازو با آب برنج و چند قطره آبلیمو قاطی کنم خوبه؟گلابم بزنم؟بعد اینکه به کل موهام بزنم یا فقط کف سر؟

2706