2752
2734
عنوان

پسری هست رابطه جنسی نخواد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 869 بازدید | 57 پست
چجوری نمیخواد؟  از مریخ اومده؟ دمش گرم

من با اینکه سنتی ازدواج کردم ولی میدید من اذیت میشم دیگه ادامه نمیداد🤣دلش برام میسوخت .حتی میگفت نمیخواد تو منو بوس کنی تا خودت نخای

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ولی اگر پسر خوب و فرهیخته پیدا کردی بچسب بهش  من خودم پیدا کردم گل گللل تو ارامشی باور کن ای ...

چجوری پیداش کردی اصن چجوری فهمیدی آدم خوبیه چجور شناختیش؟

🌟نوری از یَزدان بَر رُخَت تابان🌟
2731
چرا میترسن؟ قطعا آدمای مسئولیت پذیری هستن که میترسن آفرین بهشون

آره دیگه از مسئولیتش میترسن دوس پسرمم که الان باهاشم قصدش ازدواجه با خانوادمم صحبت کرده اما فکر کنم از اوناییه که تو دوران عقد هم رابطه کامل نخواهد داشت

اره نامزد خودم،قبلش باهرکی بودم میگف بیا خونه منم کات میکردم اولین نفری که نگف نامزدم بود واسه همین ...

آفرین بهش . خوب کردی زود کات کردی چجور با نامزدت آشنا شدی

میرونی چ پسرایی رابطه میخوان؟ پسرای بچه پولدار با غرور کاذب پسرای لش که گل میکشنو .. پسرایی که دو ...

راهنمایی‌ خوبی بود مرسیییییی

آره دیگه از مسئولیتش میترسن دوس پسرمم که الان باهاشم قصدش ازدواجه با خانوادمم صحبت کرده اما فکر کنم ...

این پسر گلو‌ از کجا پیدا کردی؟ کجا آشنا شدید

چجوری پیداش کردی اصن چجوری فهمیدی آدم خوبیه چجور شناختیش؟

ما از طریق درس باهم اشنا شدیم

خیلی کتاب خوندن و بمن توصیه کرد و الان دیوونه کتابم

نظرش راجب دیگران رفتارش

اینکه زمانی که تو طول روز داره رو میبینم چطوری صرف میکنه ینی فکر ایندس و بهم رسیدنمون و کار میکنه و تلاششش

خیلی محترم و بهترین چیز برام ایته که باهام رفیق 

ما از رفاقت شروع کردیم و تو رفاقت که ادمارو میشه شناخت 

مام مشکلات جانبی داریم فکر نکنی همه چی گل و بلبل ولی ازین نظر واقعن ادم سالمیه و خیلی منطقی و محترم

میرونی چ پسرایی رابطه میخوان؟ پسرای بچه پولدار با غرور کاذب پسرای لش که گل میکشنو .. پسرایی که دو ...

نه درست نیس من همش با پسرای پولدار بودم

معتاد نبودن اما اهل عرق بودن

دوست دخترم قبلا داشتن

رفیق دیوثم داشتن و دارن

به این چیزا نیس به وجدانه

آفرین بهش . خوب کردی زود کات کردی چجور با نامزدت آشنا شدی

تو یه گروه بودیم😂یه ماه میگف بیا دوس شیم من میگفتم من ادم دوستی نیستم تو دوستی چیزایی میخوان من نمیکنم دیگ بعدش رفتم تا سه چهار ماه اول همش باخودم میگفتم بالاخره میگ بیا خونه 😂 دیدم نگف بعد ده ماه اومد جلو

ما از طریق درس باهم اشنا شدیم خیلی کتاب خوندن و بمن توصیه کرد و الان دیوونه کتابم نظرش راجب دیگران ...

اها راستی تعداد رفیقاشم انگشت شمارن و پسرای خوبین

اینو بدون ادما با شبیه به خودشون میگردن

ما از طریق درس باهم اشنا شدیم خیلی کتاب خوندن و بمن توصیه کرد و الان دیوونه کتابم نظرش راجب دیگران ...

آره پسرای کتاب خون چیز دیگن‌

خوشبخت بشید امیدوارم منم پسر خوبی پیدا کنم  

نه درست نیس من همش با پسرای پولدار بودم معتاد نبودن اما اهل عرق بودن دوست دخترم قبلا داشتن رفیق د ...

وایی چقدر سخت شد چجوری پس بشناسم طرفمو😕