2733
2734
عنوان

پسرعمم بعد ۴ سال عاشقی رفت زن گرفت:)

| مشاهده متن کامل بحث + 6097 بازدید | 125 پست
همه رو خوندم گلم مورد اول اینکه مادرت شاید سخت گیری کرده باشه ولی مطمئن باش هیچ پدر و مادری بد بچه ...

چقد پخته و کامل صحبت میکنید 

واقعا ممنونم از راهنماییتون درسته خانواده من نگران بودن از رفتارا و هر سری با ی رفتار اشتباه خرابتر میکردن 

بعد مشاور با اینکه گفت ن اون برگشت و خانوادم قبولش کردن با روی باز گفتن بعد عقد خواهر بزرگترش بیاید که اونا صبر نکردن بعد بله برون اومدن بابامم گعت من هنوز کار اینو انجام ندادم اون یکی دخترمم نامزد کنم صبر کنید عقد کنن بعد عقد بیاید که اوناهم رفتن و صبر نکردن 

چقدر همسر شریفی دارید خوش به سعادتتون با مردی که درک داره ازدواج کردید 

من خیلی التماس کردم حتی گفتم بدون اجازه پدرم عقد کنیم  

خیلی ممنونم از همصحبتی باهاتون خیلی خوشحال شدم ممنونم از راهنمایی تون امیدووارم خوبیاتون به زندگی تون برگرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اسی در حقت ظلم کرده دوستت داشته اما متأسفانه هوس اومده وسط دیده میتونه یه دختر باکره دیگه استفاده کن ...

درسته خانواده من خیلی سخت گرفتن 

مامانم خیلی حساسه الان بگم مطمینم تردم میکنن  

من به پسر عمم گفتم خانوادم سخت میگیرن قبول ولی بیا باهم راضیشون کنیم یا بدون اجازه پدرم عقد کنیم ولی قبول نکرد

چقد پخته و کامل صحبت میکنید  واقعا ممنونم از راهنماییتون درسته خانواده من نگران بودن از رفتارا ...

فدات بشم عزیزم لطف داری

امیدوارم قوی بمونی و زود سرپاشی 

ان شالله بهترین ها پیش روت باشه و کسی که لیاقتت رو‌داره بیاد توی زندگیت و زخم های روحت رو ترمیم کنه

بعدم هر زمان خاستی ازدواج کنی انشاالله در آینده همون اول قرار نیست بگی باکره نیستی وقتی اون آدم رو س ...

اگر ازدواج کنم حتما میگم شرایطمو با اینکه مشاور میگه نباید گفت 

محاله دیگه خریت کنم تجربه گرفتم