2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چشات خیلی قشنگه صورتت چجوری انقد توپره😭 چی میخوری دختر

فدات ما کلا صورتمون پره عشقم

اقایون درخواست ندین لطفا،اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن حوصله ی بحث ندارم و اینکه وقتی جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس فکر نکنی حق باتوعه

ایدی نی نی یارا چیه میخوام بگم پروفایلمو تایید کنه😶

دزدیده چون جان می روی اندر میان جان من/سرو خرامان منی ای رونق بستان من/چون می روی بی‌من مرو ای جان جان بی‌تن مرو/وز چشم من بیرون مشو ای شعله‌ تابان من/هفت آسمان را بردرم وز هفت دریا بگذرم/چون دلبرانه بنگری در جان سرگردان من
چیکار کردی پوستت اینقدر صافه؟

بابا من فقط ۱۶ سالمه

اقایون درخواست ندین لطفا،اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن حوصله ی بحث ندارم و اینکه وقتی جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس فکر نکنی حق باتوعه
مثل همیشه تاپیک عکس و مردهای حاضر در صحنه

گاهی اوقات یه مقدار احساساتم در مورد حدس زدن درست از آب درمیاد

وگرنه عکس که هیچی همه جا پر فیلمه!

من تو این حواشی نیستم و نیازی هم ندارم

چشات خیلی قشنگه صورتت چجوری انقد توپره😭 چی میخوری دختر

اها راستی یه مدت دگزامتازون انداختم میخواستم بدنم پر شه صورتم خیلی پر تر شد زشت شدم ولی اگه صورتت خیلی استخونیه میخوای بنداز البته خوب نیستا قرصش و اینکه همین که قطع کنی بادش میخوابه

2706