2752
2734
عنوان

#چالش_۷۵_روز_سخت 💪 هرکی پایست بیاد👋

| مشاهده متن کامل بحث + 2731 بازدید | 312 پست

سلام👋❤

دیشب قبل گزارش خوابم برد ولی همه چیز رعایت شده بود✔

امروز واقعا دلم نمیخواست رعایت کنم، خیلی روزا این حس به مقدار کمتر از امروز، اومد سراغم. ولی امروز پری ام شدم شدید تر بود ولی من قوی تر بودم💪

عکس✔

یوگا پریودی✔

صبحونه✔

ذکر✔

انجام کارم✔

پادکست✔

در طول روز اب✔

۳۰ دقیقه زبان✔

در طول روز صلوات✔

۱۰ صفحه کتاب✔

یوگا و کششی✔

چله کیلیمه✔

روتین پوست و مو و ویتامینا✔

سریال✔

شب بخیر👋❤

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

سلام👋❤

امروز تموم موارد رعایت شده فقط وقت ندارم تایپ کنم تیک بزنم گفتم بنویسم و برم به بقیه کارم برسم.

شب بخیر👋❤

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام👋❤ امروز تموم موارد رعایت شده فقط وقت ندارم تایپ کنم تیک بزنم گفتم بنویسم و برم به بقیه کار ...

یواش یواش داری تنبلی میکنیا خانوم خانوما

حواسم بهت هست

وزن اولیه ۷۴ ↩️وزن هدف ۵۷ ↩️وزن فعلی ۶۱                               ...سنگ در آب می اندازم و میپندارم که با این سنگ زدن ماه به هم میریزد...کی به انداختن سنگ پیاپی در آب، ماه را میشود از حافظه آب گرفت...  شازده کوچولو پرسید: غم انگیزتر از اینکه بیای و کسی خوشحال نشه چیه؟ روباه گفت: بری و کسی متوجه نشه...!!!  پشت هر مرد موفق زنی است که خیالش از مردانگی جمع است...
یواش یواش داری تنبلی میکنیا خانوم خانوما حواسم بهت هست

مرررسی که حواست هست😍😍

اره قبول دارم واقعا

مثلا اون کتاب قبل رو من با اینکه اندازه این دوست نداشتم همیشه بیشتر از ۱۰ صفحه میخوندم ولی الان نه.

یا پادکستای یک ساعته گوش میکردم الان فقط به تایمش نگاه میکنم که کم باشه تا گوش کنم.

زبان که یادم نیست اخرین بار کی بیشتر از نیم ساعت خوندم در حالی که نیم ساعت کمه واقعا.

کلا دارم اشتباه میکنم.

بهت قول میدم سانازی از فردا پر انرژی میشم و مثل قبل کارارو درست حسابی انجام میدم💪 قول قول👍

2731

سلام👋❤

گزارش سی و ششمین روز چالش👇

امروز هم ظهر دعوت بودم هم شب خیلی سخت بود ولی از پسش بر اومدم💪

ساعت حدود ۹ اینا بیدار شدم و عکس گرفتم✔

یوگای پریودی✔

صبحونه و دوش✔

انجام کارم✔

ذکر✔

بعد حدود ساعت ۱۲ و خورده ای حاضر شدم و رفتیم ناهار خونه مادرشوهر و بعدازظهر ساعت ۳ و خورده ای برگشتیم خونه یکم استراحت کنیم تو راه برگشت بجای آهنگ پادکست گذاشتم راجب تربیت فرزند هم بود دوتایی گوش دادیم✔

رسیدم خونه ۳۰ دقیقه زبان خوندم✔

درحال استراحت چله کلیمیه انجام شد✔

در طول روز هر وقت میشد صلوات هم میگفتم و آب هم میخوردم✔

۱۰ صفحه کتابمم خوندم✔

یوگا و کششی انجام دادم✔

دوباره حدود ساعت ۶ و خورده ای حاضر شدم و رفتیم خونه برادرشوهر و تازه برگشتم و لباس عوض کردم و روتین پوست و مو انجام دادم✔

قسمت اخر فصل آخر سریالمم الان میخوام ببینم و بعدشم بخوابم✔

از فردا با قدرت بیشتر ادامه میدم💪

شب بخیر👋❤

مرررسی که حواست هست😍😍 اره قبول دارم واقعا مثلا اون کتاب قبل رو من با اینکه اندازه این دوست نداشت ...

من خودم اگه جای تو بودم تا الان هزار بار به روشهای مختلف خودمو گول زده بودم که چالشو بذارم کنار حالا به هر بهانه ای که ممکن بود

ولی وقتی میبینم تو تا الان که تقریبا میشه وسطای راه اومدی میگم حیفه که ادامه ندی. یکی از نتایجشو که خودت دیدی وزنت بود که عالی شدی الان پس کم نیار لطفا

کسی هم نبینه من هرروز میام گزارشاتو چک میکنم پس بازم میگم دوست خوبم حواسم بهت هست

وزن اولیه ۷۴ ↩️وزن هدف ۵۷ ↩️وزن فعلی ۶۱                               ...سنگ در آب می اندازم و میپندارم که با این سنگ زدن ماه به هم میریزد...کی به انداختن سنگ پیاپی در آب، ماه را میشود از حافظه آب گرفت...  شازده کوچولو پرسید: غم انگیزتر از اینکه بیای و کسی خوشحال نشه چیه؟ روباه گفت: بری و کسی متوجه نشه...!!!  پشت هر مرد موفق زنی است که خیالش از مردانگی جمع است...
من خودم اگه جای تو بودم تا الان هزار بار به روشهای مختلف خودمو گول زده بودم که چالشو بذارم کنار حالا ...

وای ساناز نمیدونی چقدر چقدرررر انرژی و حس خوب بهم دادی با این حرفات❤

اصلا نمیدونم چجوری توصیف کنم انگیزه ای که میدی رو واقعا از ته ته ته قلبم ازت ممنونم الهی به هر چی میخوایی برسی و سلامتی و خوشبختی گل پسرات رو ببینی😍❤

اتفاقا دیروز ازم تعریف کردن گفتن اندامت عالی شده و اینا انقدر ذوق کردم🤩🤩🤩

وای ساناز نمیدونی چقدر چقدرررر انرژی و حس خوب بهم دادی با این حرفات❤ اصلا نمیدونم چجوری توصیف کنم ا ...

چاکر دلبر سپید خودمم هستم

آره سپید الان خیلی عالی شده اندامت مخصوصا که قدتم بزنم به تخته بلنده. محشری شدی واسه خودت

خوشحالم که دوست گلی مثل خودت دارم

🫂🫂🫂🫂🫂🫂🫂🫂🫂🫂🫂🫂

چاکر دلبر سپید خودمم هستم آره سپید الان خیلی عالی شده اندامت مخصوصا که قدتم بزنم به تخته بلنده. محش ...

تو عشق منی چشم رنگیه خوشگل🤩😍😘❤

وااای مرررسی به پای شما که نمیرسم همه جوره ناز و خوشگلی👌🥰❤

منم واقعا خوشحالم تورو دارم خدا خیلی دوستم داشته🫂🫂💙💙

تو عشق منی چشم رنگیه خوشگل🤩😍😘❤ وااای مرررسی به پای شما که نمیرسم همه جوره ناز و خوشگلی👌🥰❤ منم ...

واااای من غششششششششش

🫠🫠🫠🫠

واااای من غششششششششش 🫠🫠🫠🫠

😍😍😍😍😍

سلام👋❤

گزارش سی و هفتمین روز چالش👇

عکس صبح ناشتا✔

۲۰ دقیقه رقصیدم و یوگای پریودی✔

صبحونه خوردم✔

ذکر گفتم✔

پادکست گوش کردم✔

در طول روز آب خوردم✔

بلاخره بیشتر از نیم ساعت زبان خوندم✌یک ساعت زبان خوندم✔

در طول روز صلوات گفتم✔

یوگا✔

حدود ۱۵ صفحه کتاب خوندم✔

چله کلیمیه رو انجام دادم✔

روتین پوست و مو انجام دادم✔

بعد ارسال این کامنت میخوام فیلم predestination رو ببینم✔

(از فردا سریال جدیدم شروع میکنم)

خب من سریال پیکی بلایندرز رو کامل دیدم ۶ فصلش رو.

نمیخوام اسپویل کنم اصلا از داستان چیزی نمیگم نظرمو بخوام بگم سریال خوبی بود.

بازیگرا عالی بودن. طراحی صحنه و لباسا عالی بودن. شخصیت پردازی عالی.

ولی از نطر من داستان ضعیفی داشت.

سریال تا فصل دوم تو اوج خودشه و از فصل سوم کم کم بنظر من خسته کننده میشه و قابل پیش بینی میشه که من از قابل پیش بینی شدن یه فیلم و سریال خیلی بدم میاد و دوست دارم غافلگیر بشم.

یه قسمتایی واقعا حس میکردم الکی کش پیدا میکنه.

اما اینا همشون نظرات شخصی منه و هرکسی باید خودش ببینه تا با توجه به روحیات و سلیقه خودش بپسنده یا نپسنده.

اصلا پشیمون نیستم از دیدنش خیلی جاها لذت بردم خصوصا از بازیگرا و لوکیشن بینظیرش ولی نمیتونم بگم عالی بود و عاشقش شدم.

شب بخیر👋❤

سلام👋❤ گزارش سی و هفتمین روز چالش👇 عکس صبح ناشتا✔ ۲۰ دقیقه رقصیدم و یوگای پریودی✔ صبحونه ...

خدا قوت پهلوون

ببین سپید من فقط فصل اولشو دیدم. اما جذبم نکرد اصلا. ولش کردم دیگه فصلای بعدی رو ندیدم. نمیدونم شاید اگه دو سه قسمت از فصل دومو میدیدم نظرم عوض میشد اما در کل باب میلم نبود

بجاش رفتم ۱۰۰ رو دیدم. اون قشنگتر بود

البته سلیقه ایه دیگه شاید یکی از این تیپ فیلما که من میپسندم خوشش نیاد

خدا قوت پهلوون ببین سپید من فقط فصل اولشو دیدم. اما جذبم نکرد اصلا. ولش کردم دیگه فصلای بعدی رو ...

فداتشم😘😘

اگه فصل اولشو دوست نداشتی قطعا از بقیه فصلا هم خوشت نمیاد.

ببین این پروسه هی تکرار میشه که خانواده شلبی تو دردسر میفتن و توماس قهرمانانه خانواده رو نجات میده. واقعا خسته میشدم یه جاهایی.

ولی خب این سریال هارو من علاوه بر سرگرمی بخاطر تقویت زبان هم میبینم و لهجه بریتیش مد نظرم بود که این سریال داشت.

پس ببینم صد نفر رو🤩

اره کاملا سلیقه ادما فرق داره

فداتشم😘😘 اگه فصل اولشو دوست نداشتی قطعا از بقیه فصلا هم خوشت نمیاد. ببین این پروسه هی تکرار م ...

از نظر من جالب بود

اتفاقاتش غیر قابل پیش بینیه و اینه که جذابش کرده

2706