2752
2734
عنوان

از زندگی متاهلی خستم از شوهرم متنفرم

| مشاهده متن کامل بحث + 3313 بازدید | 128 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هنوز اول راهی شما بچه بیاری خوب میشین هردوتون

اشتباهه شاید کلا با هم نسازن

بچه بیارن یکی دیگه رو هم بیچاره کنن

💥دانشجوی روانشناسی هستم، خوشحال میشم کمکی کنم... 💥دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست، هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد، زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید...

چشامو بستم تاپیکتو خوندم 

مگع میشه.  ۴سال بخواییش و یه ماهه ازدواج کردی نخوای کنارت باشه؟

منم چهار ساله میشناسمش  و دو ساله ندارمشو دوساله زندگیم عین برزخه ...

زخمی ب قلبمه ، ک خدا هم بغلم کنه ، خوب نمیشه، (۱۴۰۳/۱/۲۹)  خدایا اشتباه کردم ... بغلم کن  آروم شم.....
هنوز یه ماهه .تو این یه ماه مگه چقدر میتونه اذیتت کرده باشه که به این مرحله برسی

شب قبل عروسیم

دو روز بعد عروسیم زندگیمو سیاه کرد 

چه حرفایی بهم زد هیچ وقت ازش نمیگذرم

اشتباه محضضضضضضضضضضض

نمی‌دونم والا بعضیا میگن بچه بیاری زندگیت بهتر میشه و بچه شیرینه

حتـے فکـ کردنـ بهتـ عمـ خندهـ رو میارهـ رو لبامـ:)🦋🖇تو دلی من صحیح و سالم به دنیا بیای💙😍عاشقتم من پسرکوچولوم🥺😘
2706