2733
2734
عنوان

کیا برای تنبلی تخمدان اصلاح سبک کردن؟!چیکارا کردین ک درمان بشین؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 255 بازدید | 39 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره معلوم نمیشه چی پیش میاد من خودم  دستگاه ک برداشتم اولین ماه منتظر بودم حامله شم 😆😁

شوهر منم فکر میکرد ادم بااولین اقدام حامله میشه الان که براش مطالب علمی میخونم یا تلویزیون مشکلات نازایی میخونم ترسیده میگه برو دکتر زودتر ببینیم چیکار کنیم

تو سونو زده ک تنبلی تخمدان دارم

همون pco؟

برای ظهور امام زمان(عج)صلوات بفرستید ، اگر فرستادین قلب سبز برام بفرستید تا دلشاد بشم💚تو تاپیک های صلوات تگم کنید حتی باشه یه دونه صلوات می‌فرستم براتون 💚 التماس دعا 💚امیدوارم همتون به حاجتاتون برسید 💚
شوهر منم فکر میکرد ادم بااولین اقدام حامله میشه الان که براش مطالب علمی میخونم یا تلویزیون مشکلات نا ...

اایشالله کار به اونجاها نمیکشه سنت خوبه بزار بشه بعد پنج سال اینا برا دومی اقدام کن و بس