2733
2734

من تنبلی تخمدان داشتم 15 سال الان که ورزش میکنم گیراییم رفته بالا میترسم 

چیکار کنم امیدی به جاوگیری طبیعی نیست قرص بخورم ؟الان دارم می خورم البته

نه همو ک. ا. ن. د. و. م خوبه قرص هم ضرر داره

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

کا.ن.دوم و جلوگیری طبیعی هم زمان با هم داشته باشی و از اول استفاده بشه و چک بشه که سوراخه یا نه بارداری خیلی کم اتفاق میفته،،من ۵ سال جلوگیریم همین بود بدنم مشکلی نداشت حتی یه بارم شک نکردم به بارداری.

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤍برای با تو بودن هزاران سال هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان دوباره در کنار تو،دم به دم با تو رسمِ عاشقی آموخت....🤍//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................ //// ❤ این روزا بهتر از هر موقعی معنی انتظار و دل گرمی رو می فهمم....نه ماه،ثانیه به ثانیه انتظار کشیدن و دل گرم بودن به خدایی که همیشه بوده و هست و خواهد بود....خدایا من منتظرم،منتظرم و دلم گرمه به تو،به این که حواست هست به این بنده ای که چشم دوخته به عظمت و بزرگیت....تمام ترسا،تمام استرسا،دلهره ها همه و همه رو سپردم به تو،مثل بچه ای که دلش گرمه به مادرش منم دلم گرمه بهت❤                                     

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
شما تنبلی تخمدان داشتید علائمتون چی بود ؟ الان علائم ها رفته ؟ سونو دادین ؟

با ورزش مستمر کالری شماری و اصلاح سبک بله خیلی خوب شده ولی به محض اینکه رعایت نکنی بر میگرده

با ورزش مستمر کالری شماری و اصلاح سبک بله خیلی خوب شده ولی به محض اینکه رعایت نکنی بر میگرده

میشه یکم با جزئیات بگی 

منم چند روز پیش رفتم پیش یه پزشک زنان گفت تبلی تخمدان داری از روی نبض و فشار و استرس 

نوبت دکتر گرفتم برم سونو

ولی خیلی نگرانم

میشه یکم با جزئیات بگی  منم چند روز پیش رفتم پیش یه پزشک زنان گفت تبلی تخمدان داری از روی نبض ...

برای تشخیص دقیق آزمایش هورمونی روز 3 پریود و سونوگرافی بعد پریود بده نشونه هاش اولش نداشتن سیکل قاعدگی یا بی نظم بودنشه یا حتی پریود نشدن برای من چندین سال با آمپول پریود میشدم

میشه یکم با جزئیات بگی  منم چند روز پیش رفتم پیش یه پزشک زنان گفت تبلی تخمدان داری از روی نبض ...

نگرانی نداره با ورزش و کم کردن مصرف شیرینی و خوردن گرمیجات خیلی میتونی کنترلش کنی و کاهش وزن

برای تشخیص دقیق آزمایش هورمونی روز 3 پریود و سونوگرافی بعد پریود بده نشونه هاش اولش نداشتن سیکل قاعد ...

من پریود میشم 

فقط سیکل قائدگیم از ۲۸ روز هست تا ۳۳ روز متغیر 

چندماهی هم هست که خون پریودم کم شد قبلا تیره بود الان قرمزه ۲ الی ۳ روز آخر پریودم خونش کمتر میشه 

سونو رو گزاشتم ۱۴ سیکل برم برای آزمایش هم برم دکتر برام بنویسه