2752
2734
عنوان

پسرم جلد پفیلا و‌نگاه میکنه ی ساعته😑😂

| مشاهده متن کامل بحث + 755 بازدید | 29 پست
من خودمم اینطورم  اون شب رفتیم میوه بخریم ۲۵۰شد خرید هامون تو مغازه ب باباش گفت چقدر سد باباش ...

منم از بچگی اوننجوری بودم تا الان که ۲۲ سالمه با اینکه خانوادم فراهم می کردن اما من فشار نمیاوردم هیچوقت 

خدا حفظش کنه🤍🫂

درخواست دوستی = رد کردن ، پس لطفا ندید ؛ دارای بیشترین نشان در ترکاندن کاربری 😶‍🌫️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

منم همین الان با پفکم همین وضعیتو دارم😐💔

🌙پرسش واقعی این است که آیا آن آیندهٔ درخشان‌تر واقعا همیشه این همه دور از ماست؟ (بریده‌ای از کتاب: قدرت بی‌قدرتان)🌙خواهشمندم در نوشتارِ خود «هکسره» را رعایت کرده (کردِ نادرسته!) و از چنگ انداختن به اعصابِ (اعصابه نادرسته!) دلباختگانِ زبان، خودداری نمایید.⭐ 🐱"Have a biscuit, Potter"🐱

من همیشه درجا میخوردم😑😁😂

میدونی عادت کرده اون تایم خوراکی داشته باشه بخاطر چیز دیگه ای نیس 

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
من خودمم اینطورم  اون شب رفتیم میوه بخریم ۲۵۰شد خرید هامون تو مغازه ب باباش گفت چقدر سد باباش ...

حواست باشه خسیس نشه بعدا، یواش یواش متعادلش کن . خوبه آدم به فکر آینده باشه ولی باید از زمان حال هم لذت ببره 

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
حواست باشه خسیس نشه بعدا، یواش یواش متعادلش کن . خوبه آدم به فکر آینده باشه ولی باید از زمان حال هم ...

خیلی دست ‌‌دلبازه خییییلی ولی مراعات میکنه چون اون تایم باید خوراکی داشته باشع

لطفا واسم دعا کنید هر چی سریعتر شوهرم بیاد سراغم و آبرومندانه برگردم سر زندگیم و زندگیم اونجوری که میخوام درست بشه

۸ ماهه قهر کردم و خونه پدرم هستم، توتاپیکهام توضیح دادم 😔