2733
2734
عنوان

باردارم حالت تهوع منو کشته چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 292 بازدید | 50 پست
منم تهوع استفراغ بدمزگی دهن احساس سردی معده افت فشار دارم😐امروز خداروشکر تا الان خوب بودم امیدوار ش ...

منم اوایل فقط نون پنیر میخوردم و خیار و گوجه و دوغ😄

الان خداروشکر بعضی چیزها رو میخورم 

اما از گوشت قرمز هنوز بدم میاد

و خدایی که به شدت کافیست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دیگه دمیترون تجویز نمیشه  نخور B6 بخور منم حالت تهوع داشتم البته هفته های پایین  ا ...

😍 یازده هفته رو تموم کردی یا شروع کردی؟ من تازه ده هفته و چند روزم فکر کنم یکی باشیم ولی من اصلا خوب نمیشم که هیچ بدتر هم میشم

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دقیقا منم اینا رو میخورم بعد خانومای اینجا گفتن هندونه بچه رو سیاه میکنه 😞

😂نه بابا ژنتیکیه سفیدی سیاهی بچه

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)

وایییی منم قشنگ نیمه هوش میشدم 

یه روز انقدر بالا اوردم بعدش خون بالا اوردم 

نیمه هوش بردنم دمکر وحشناک بود 

من اصلا به حدی بودم که نمیتونستم چیزی تایپ کنم

یادم میاد حالم بد میشه

برو سرم حتما بزن خیلی بهتر میشی

الهی مادرم خیر ببینه یه روز نیمه هوش بودم چشامو باز کردم دیدم مادرم بالاسرم داخل درمانگاه هست

التماستون میکنم براش دعا کنید زن پاکیه خیلی پاک بخدا همیشه الگوش خانم فاطمه زهرا بوده

الان از روی دشمنی با بابام یه مرد به مادرم تهمت زنا زده و زندگیشون دارع نابود میشه

برا مادرم دعا کنید التماستون میکنم 

دستتون رو میبوسم خیلی گرفتار خیلی   

😍 یازده هفته رو تموم کردی یا شروع کردی؟ من تازه ده هفته و چند روزم فکر کنم یکی باشیم ولی من اصلا خو ...

تمام کردم 

الان ۱۱ هفته و  دو روزم

انشالله هفته دیگه میرم غربالگری

نگران نباش بهتر میشی انشالله 

من وقتی تهوع میگیرم 

خیار با نمک میخورم بهتر میشم

میخوای شما هم امتحان کن

ببین چطوریه

و خدایی که به شدت کافیست.
تمام کردم  الان ۱۱ هفته و  دو روزم انشالله هفته دیگه میرم غربالگری نگران نباش بهتر میشی ...

اره خیارم خوبه ولی گاهی اونم نمیتونم بخورم. غربالگری رو هفته ۱۲ میفرسته دکتر؟

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706