2752
2734
عنوان

همش تقصیر شوهرم بود که نذاشت قرص اورژانسی بخورم

| مشاهده متن کامل بحث + 3022 بازدید | 84 پست

گلبرگ جون من ٨ سال بچه نخواستم و كلن دوبار كارم ب قرص اورژانسي كشيد

خووو ادمي ك نميخواد بايد مطمئن باشه و روشش هم كاملن مطمئن و دقيق و سختگيرانه و جدي باشه

يا بساز و دونه دونه مرگ برگاتو ببين !يا بسوز و جنگلي رو شعله ور كن با خودت!!!
خدا ب یکی ک نمی خاد میده .. ب اونی ک کلی نذرو نیاز میکنه با هزار بدبختی و نگرانی .. با کلی دوندگی و ...

فاطمه جان اصلاااا نگران اون کیست ها نباش همشون تا ماه آخر جذب میشن. 

منم دخملم اینطوری بود . ماه آخر رفتم سونو دیگه خبری ازون کیستای لعنتی نبود خداروشکر

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به خاطر امضات صلوات میفرستم تو این لحظه های عزیز واست انشاا... به زودی یکی صحیح و سالمش قسمتت بشه ...

قربونت برم عزیزم 

ممنون 

انشالله شماهم بسلامتی جیگر گوشت بغل بگیری

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
من واقعن واقعن واقعن متعجب ميشم تو قرن ٢١ كسي مياد ميگه ناخواسته باردار شدم  يا قرص اور ژا ...

متعجب نشو من خودم چند نمونه ديدم كه با لوله هاي بسته يا آي يو دي باردار شدن كافيه خدا بخواد

خب عزیز اگه نذاشته قرص اورژانسی بگیری، شما هم قبول کردی، یعنی این که برای بچه دار شدن توافق کردید؟؟؟

بیشترین تمجید رو دشمنانم از من کردند، همون هایی که تو هر جمله شون نشون دادند چقدر حسرت منو می خورند.  

پس من چی بگم.پسرم نه ماهش بود حامله شدم.چقد گریه کردم.چقد استرس کشیدم.شوهرم دانشجو و بیکار.ولی الان لحظه شماری میکنم بغلش کنم.شوهرم هم کار پیدا کرد

خدایا شکرت بابت همسرمهربونم😍پسر گلم و دخملم که توراهه♥
من واقعن واقعن واقعن متعجب ميشم تو قرن ٢١ كسي مياد ميگه ناخواسته باردار شدم  يا قرص اور ژا ...

وقتی شوهرت از روش جلوگیری استفاده نکنه و طبیعی باشه میشه

بعد هم گفت اورژانسی نخور منم گفتم به یک بار که حامله نمیشم پس نخورم

به خاطر بسپار! همراهی خدا با انسان مثل نفس کشیدن است. آرام...بی صدا...همیشگی
2706