2733
2734
عنوان

۶ ماهی میشه اصفهان زندگی میکنم ...تجربیاتم

| مشاهده متن کامل بحث + 535 بازدید | 67 پست
من سالی یکی دوبار برای تفریح به اصفهان میام  منم مثل شما از غذاهای رستورانش راضی نبودم  ...

فقط در حد یکی دو تا جمله باهات صحبت میکنن محترم و مودب  ،بخوای باهاشون صمیمی بشی و بگو بخند کنی  ،ازت فاصله میگیرن

مثل یک پروتن فکر کن..... همیشه مثبت  
افرین😂 احیانا لر نیستین؟ چون یکی از اشناهای ما لره و همینجورن، میگن ما پول میزاریم رو هم مشکل یه ن ...

نه گلم ما استان کرمان بلوچ هستیم.

این منطقه جنوب خونگرم و شادن .همینکه بیایی جنوب و هم کلام طرف بشی متوجه صمیمیت میشی . کرمان شیراز بندرعباس زاهدان اینجورین

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» 💟💟حاجات خود را ذکر کنی💛💛دعایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند💛💛 وقتی خوندی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) ی گل صلوات بفرست☺🌱🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه گلم ما استان کرمان بلوچ هستیم. این منطقه جنوب خونگرم و شادن .همینکه بیایی جنوب و هم کلام طرف بشی ...

ماخودمون شیرازی هسیم ولی وااااای از بوشهری هاااااا خییییلی عشقن 😭 ما ی ادرس پرسیدیم یارو انقد پرسید دید متوجه نشدیم سوار موتور شد گفت بیفتید پشت سرم همشون همینطورن جایی بعد شهر خودم بخوام باشم بوشهره که شیراز و بوشهر هم تو کثیفی پرچم دارن ماشالا💔😂

اگر سوالی در مورد گل و گیاه داشتید در حد توانم بهتون کمک میکنم 😍⁦♥️⁩
ماخودمون شیرازی هسیم ولی وااااای از بوشهری هاااااا خییییلی عشقن 😭 ما ی ادرس پرسیدیم یارو انقد پرسید ...

اوج صمیمیت 😂😂😂

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» 💟💟حاجات خود را ذکر کنی💛💛دعایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند💛💛 وقتی خوندی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) ی گل صلوات بفرست☺🌱🌱

ی سری تعرفایی که میشه یا ادما از خودشون میکنن وجدی نگیرید من دو جا کار میکردم تو شهری که از همه ایران بودن ، خیلی رفتارا وبرخوردا دیدم  اتفاقا از همینایی که از خودشون تعریف میکنن،سر همین پول چه رفتارا .....

ی سری تعرفایی که میشه یا ادما از خودشون میکنن وجدی نگیرید من دو جا کار میکردم تو شهری که از همه ایرا ...

بعدم دارم زندگی هم میکنم جایی که هستم از چند منطقه ایران خیلی زیاد هستن خیلی برخوردا میبینم از رحم نکردن حتی به پتو وچسب بانداژ تو بیمارستان  وخیلی چیزای دیگه