2737
2739

و سفت میشه دکتر میگه بچه نیس ولی من قشنگ میفهمم بچس دیگه الانم شکمم یکطرفه هست زود نیس از الان همیشه هم یکطرفه طرف راست شکمم

فقط 17 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

چقدر شبیه حاملگی من 

بچه تا ماه نهم همونجا تکیه داده بود خودشو اینور هم نمی‌کرد 😂

کلا شکمم سمت راست بود سمت چپ هیچی نبود

بریچ بود پسرم

ما بزرگترین معذرت خواهی رو به خودمون بدهکاریم بابت همه ی وابستگیای بی جامون بابت همه ی آدمهایی که اذیتمون کردن ولی ما نتونستیم رهاشون کنیم بابت همه ی حرفهایی که دلمون شکست،ولی صبر کردیم بابت همه ی دورویی هایی که به روی طرف مقابل نیاوردیم من از خودم بابت تحمل خیلی چیزایی که مستحق اش نبودم واقعا معذرت میخوام!                  https://harfeto.timefriend.net/16837133705410 بنویس میخونم 💗 نگه دار رو لینک و باز کردن رو بزن☺️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخی دختر منم همینجوری بود ,چون حالتش بریج بود طفلک مادر

از چند هفته حس کردی برای من فشنگ سمت راستم الان عینه پرتقال اومده بالاتر 🥺

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
چقدر شبیه حاملگی من  بچه تا ماه نهم همونجا تکیه داده بود خودشو اینور هم نمی‌کرد 😂 کلا شکمم س ...

برای منم آن تی گف احتمالا پسره جفتمم پایینیه... 

حرکاتش از کی حس کردی من الان قشنگ میفهمم گلوله شده یه طرف ولی اصلا حرکت نمیفهمم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای منم آن تی گف احتمالا پسره جفتمم پایینیه...  حرکاتش از کی حس کردی من الان قشنگ میفهمم گلول ...

بستگی به جفت داره 

من جفتم جلو بود(اسمش یادم نیست)

حرکتش رو دیر حس کردم ۲۳یا ۲۲ هفته 

اوایل که تموم خوردنش رو حس می‌کنی انگار یه ماهی لیز میخوره تو شکمت یا انگاره حباب میترکه😅😍

ما بزرگترین معذرت خواهی رو به خودمون بدهکاریم بابت همه ی وابستگیای بی جامون بابت همه ی آدمهایی که اذیتمون کردن ولی ما نتونستیم رهاشون کنیم بابت همه ی حرفهایی که دلمون شکست،ولی صبر کردیم بابت همه ی دورویی هایی که به روی طرف مقابل نیاوردیم من از خودم بابت تحمل خیلی چیزایی که مستحق اش نبودم واقعا معذرت میخوام!                  https://harfeto.timefriend.net/16837133705410 بنویس میخونم 💗 نگه دار رو لینک و باز کردن رو بزن☺️
2740
الان گردن دردنداره ؟

نه خداروشکر

بستگی به جفت داره  من جفتم جلو بود(اسمش یادم نیست) حرکتش رو دیر حس کردم ۲۳یا ۲۲ هفته  ا ...

فک کنم قدامی بود جفتت منم قدامیه جفتم جلوعه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلام عزیزم 

اون نی نیته 

منم الان حاملم 29 هفته دخمل منم از اول سمت راست بود دقیقا همونجوری مثل یه پرتقال بالا میومد اصلا هم طرف چپ نمیره انقد طرف راسته که من واقعا پای راستم درد داره. 

الانم بعضی وقتا خودشو جمع میکنه شکمم کج میشه😂😍

دخمل منم بریچ بود نمیدونم چرخیده یا نه 

سلام عزیزم  اون نی نیته  منم الان حاملم 29 هفته دخمل منم از اول سمت راست بود دقیقا همونج ...

سلام عزیزم انشالله به سلامتی نی نی تو بغل بگیری 😍 

آره خیلی حس باحالیه جمع میشه یه طرف حسش میکنم نگران بودم ضرر نداشته باشه فقط.... 

طبیعی میخوایی یا سزارین؟ اگه سزارینی باشی دیگه بریچ بهتره علت نمیخوان سزارین میکنن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزیزم انشالله به سلامتی نی نی تو بغل بگیری 😍  آره خیلی حس باحالیه جمع میشه یه طرف حسش می ...

مرسی عزیزم انشاالله نی نی شمام به سلامتی دنیا بیاد 

خودم هم فعلا بین دوراهی ام موندم کدوم انتخاب کنم

فک کنم قدامی بود جفتت منم قدامیه جفتم جلوعه

اره همین بود

مرسی عزیزم انشاالله نی نی شمام به سلامتی دنیا بیاد  خودم هم فعلا بین دوراهی ام موندم کدوم انتخ ...

آره واقعا انتخاب سخته هرکی یه چیزی میگه هر کی طرفداریکیه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706