2733
2734

من با وجود سرطان و شیمی درمانی و یه بچه یکساله و ده سال نازایی و ۴ تا سقط الان حاملم باید دعا کنم بمیره؟چون درمانم عقب میفته؟

اینقد سست نباش.

عوض این حجم از ضعیف بودن یه مادر قوی باش.

تو هر دعایی در حقش بکنی مستجابه...دعا کن سالم باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من دوستش دارم خیای ولی میترسم 

نگران نباش تو دوسش داشته باش اون حالش خوبه کلی دکتر هستن کلی آزمایش هست ک واضح نشونش میدن خیالت راحت

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔

یجوری جلوگیری میکردی یا نهایتا بچه رو‌مینداختی ن ک تصمیم بگیری طفل معصوم رو‌نگه داری اخرشم دعا کنی بمیره اینکه بچه رو نگه داشتی تصمیمیه ک تو و شوهرت گرفتید و باید پاش بمونید اگر قرار بود بچه تصمیم بگیره قطعا حاضر نبود اینطور مادری داشتع باشه اون بچه هیچ گناهی نداره و لایق این نیس ک مادرش دعاکنه ک بمیره🥺

همواره ثروت و آرامش و عشق و شادی به سمت من در جریانست...خدایا هزاران بار شکرت🙏🏻
یجوری جلوگیری میکردی یا نهایتا بچه رو‌مینداختی ن ک تصمیم بگیری طفل معصوم رو‌نگه داری اخرشم دعا کنی ب ...

اینقدر ظالم نباشین منواونقدر استرس دارم که مینیرم از نگرانی ممکنه برای شما هم میش بیاد 

من با وجود سرطان و شیمی درمانی و یه بچه یکساله و ده سال نازایی و ۴ تا سقط الان حاملم باید دعا کنم بم ...

خدا شفا بده مریضی شما رو خیلی زود خوب شید 

ولی کار شما هم عقلانی نبوده ها