2733
2734
عنوان

واییی یادتونه گفتم شوهرم خیانت کرده بود؟؟بیاااااید‌ ببینید چیشددو

| مشاهده متن کامل بحث + 509 بازدید | 28 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیز دلم  دوست گلم شما کم سنی هفده سالتونه اینجا جایی نیست بخوایی برای آینده ات مشورت بگیری نم ...

سلام عزیز دل خیلی ممنونم ازت❤️🥰💐

متاسفانه به اجبار نامزد کردم 

خانوادم کاملا ناراضین میگن جدا شو‌

خودمم همین طور به هیچ وجه نمیخوامش 

اما تنها مشکل من ایندمه میترسم 

برام آرزو کنید‌ حداقل از این به بعد زندگیم و که خودم میخوام بسازمش‌ با این سن کم .بتونم موفق شم و آرامش داشته باشم 😊🌸💗
هر چقدر تو سن کمتر طلاق بگیری احتمال بدبخت شدنت کمتره  البته با این نگرشی که داری میگما  ...

اره خب اینم هست 

اما روح من بیشتر از سنم آسیب دیده 

ذهن منو جوری کردن ک بخاطر همونایی‌ که گفتم بشدت درگیر و افسرده شدم از آیندم میترسم

برام آرزو کنید‌ حداقل از این به بعد زندگیم و که خودم میخوام بسازمش‌ با این سن کم .بتونم موفق شم و آرامش داشته باشم 😊🌸💗

دخترگلم کجامگه زندگی می کنیدچسبیدیدبه این افکارپوسیده..به خاطربکارت یه عمرمی خوای بایه اقایی که هیچ تعهدی به زندگیتون نداره ببخشیداختیاربندتنبلش رونداره زندگی کنیدوباکلی تنش واسترس دست وپنج نرم کنیدکه ایافلانی خیانت می کنه یانه..بروتراپی یه تصمیم درست بگیددهن بینم نباش

خواهرمن دوبارازدواج کردهردوباشکست مواجه شدولی خودش رونباخت مستقل شد بالاخره ازدواج موفق روتجربه کردش .شماهم نترس .امضاتو حتمی کن گل دختر

تحت فشار بقیه  خودتو بی چاره نکن الانم فقط ب۷اطر مهریه و جریان طلاق  پشیمون شده  اون ...

آره واقعاااا افرین بخاطر مهریه پشیمون شده عوضی 

ببین الان من دوباره رفتم مدرسم‌ ثبت نام کردم اما نمیتونم بخونم نمیتونم شروع کنم الان خرداد امتحان شروع میشه ۹تا کتاب باید امتحان بدم هیچی نخوندم

حالم واقعا بده 

حس زندگی کردن ندارم همه چی برام تاریک و مبهم‌ هست

دخترگلم کجامگه زندگی می کنیدچسبیدیدبه این افکارپوسیده..به خاطربکارت یه عمرمی خوای بایه اقایی که هیچ ...

عزیزم ما تهران هستیم اما متاسفانه طرز فکر مادرم قدیمی هست و همچنین فامیلا‌

همینا باعث شدن که من اینطوری فکر کنم بپرسم

و به اجبار ازدواج کنم 

حالا ک دارم طلاق میگیرم از این میترسم که دیگه هیچوقت ازواج نمیکنم چون مادرم انقد تو گوشم خونده واسم یه مشکل بزرگ شده

دخترگلم کجامگه زندگی می کنیدچسبیدیدبه این افکارپوسیده..به خاطربکارت یه عمرمی خوای بایه اقایی که هیچ ...

بله کاملا درست میگید حق با شماست‌ واقعا 

اون آدم به هیچ وجه آدم درستی نبست و دیگه به هیچ وجه آدم نمیشه 

من نمیدونم باید چیکار کنم تا دختر موفقی بشم چطوری پیشرفت کنم با چ کاری

از این ورم زیر فشار خانوادم هستم اذیتم میکنن.. بعد گفتم‌ که من ۱۷ سالمه  میترسم خیلی از طل ...

عزیزم این آدم قبح کار براش ریخته دفعه بعد امکان خطا داره.متاسفانه آدم درستی نیست .طاقت بیار و طلاق بگیر 

عزیزم ما تهران هستیم اما متاسفانه طرز فکر مادرم قدیمی هست و همچنین فامیلا‌ همینا باعث شدن که من این ...

نه فدات شم تو مشکلی نداری تازه عقد بودی رابطه خارج از عرف که نداشتی .بمون تا یکی لنگه خودت پیدا شه چرا زندگیت رو حروم این جور آدما کنی

عزیزم ما تهران هستیم اما متاسفانه طرز فکر مادرم قدیمی هست و همچنین فامیلا‌ همینا باعث شدن که من این ...

بی خیال شونسبت به حرف های مادرت ..بروتراپی. چندجلسه ..درساتم شروع کن به خوندن عزیزم ..دخترگل شوهرهمیشه هست ولی پسرخوب کمه ...شماادامه تحصیل بده انشاء الله وارددانشگاه ومحیط کارشدیدبه حالای خودت می خندی ...سنی نداری تازه اول راهی اشتباه کردی دیگه تکرارش نکن 

آره واقعاااا افرین بخاطر مهریه پشیمون شده عوضی  ببین الان من دوباره رفتم مدرسم‌ ثبت نام کردم ا ...

عیب نداره امتحان بده فوقش از ۹ تا ۴ تاشو قبول میشی بقیشو تو  مردلد یا شهریور امتحان بده دوباره  

بله کاملا درست میگید حق با شماست‌ واقعا  اون آدم به هیچ وجه آدم درستی نبست و دیگه به هیچ وجه آ ...

اگرازلحاظ مالی مشکلی نداری آموزشگاه زبان برو ..کلاس موسیقی برو.شروع کن به درس خوندن... 

یه دفتربردار هرروزقبل ازخواب وبعدازبیدارشدن آرزوهات بنویس وسه باربنویس خدایاشکرت..هرشب مراقبه برواعتمادبه نفست روببربالا..ترتپی که گفتم برو ..حتما موفق میشی