2733
2734

چ مراقبتایی میخواد چ غذاهایی

بعد اگه سرلاکی بخرم هزینه سرلاکش چنده یه جعبش چندبار میشه 

برا شفای بچم دعا کنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سرلاکی بخری دستی تر میشه و چون از بچگی خریدیش اگ نر باشه زودتر به حرف میوفته من تا حالا نداشتم ولی م ...

سرلاکیش یکم هزینش سخته برام 

نمیدونم والا میترسمم بکشمش

بعد اینا که نوشتن نرم خور ینی چی

برا شفای بچم دعا کنین
سرلاکیش یکم هزینش سخته برام  نمیدونم والا میترسمم بکشمش بعد اینا که نوشتن نرم خور ینی چی

بعد از سرلاک یهویی نباید بره به دون خوردن باید اول تخم مرغ ابپز و اینا بخوره تا معدش به دون عادت کنه بهش میگن نرمخواری اره والا ترس داره چون سرلاک ممکنه کرمک سرنگ تو چینه دونش گیر کنه 

بعد از سرلاک یهویی نباید بره به دون خوردن باید اول تخم مرغ ابپز و اینا بخوره تا معدش به دون عادت کنه ...

بزرگ که میشن هم میشه گاهی بهش سفیده و اینا داد شما الان چیا میدی بهش غذاخودتونم برنج اینا میدی؟

برا شفای بچم دعا کنین
2738

اصولا حیوانات با انسان جنس مخالف خودشون بهتر ارتباط برقرار میکنن اگر خانمی عروس هلندی نر بگیر  نر ها صحبت میکنن در حد چند کلمه ولی ماده ها فقط سوت میزنن

در حد قفس ظرف آب و غذا و ارزن که غذای همیشگی هست

خیلی کثیفی نداره 

سرلاک هم منظورشون یه چی سبیه سیب زمینی و تخم مرغ آب‌پز هست که رنده کتی و با آب قاطی با سرنگ بهش بدی 

بزرگ که میشن هم میشه گاهی بهش سفیده و اینا داد شما الان چیا میدی بهش غذاخودتونم برنج اینا میدی؟

اره میشه 

والا میگن زرده تخم مرغم زیاد خوب نیست فقط سفیده تخم مرغ بدین من سفیده تخم مرغ و کاهو و خیار و برنج و ماکارانی و گندم پخته شده و جعفری و گیشنیزاینا عاشق نون و برنجه سفره میندازم جیغ مبکشه سهمشو میخاد با اینکه ضرر داره ولی خب چیکارش کنم🥹

اصولا حیوانات با انسان جنس مخالف خودشون بهتر ارتباط برقرار میکنن اگر خانمی عروس هلندی نر بگیر   ...

سیب زمین و تخم مرغی که گفتی سرلاک نمیهش عزیزم ممکنه باعث مرگ عروس هلندی بشه 

والا من نشنیدم