2752
2734

خصوصا اونا که شیفتی ان؟ من همین الان که هنوز نوبتم نشده برم سرکار با دو تا بچه به زور به کار هام میرسم . 

شما چطور با وجود بچه و کار بیرون به همه کارهای خونه می‌رسید ؟

۳ میام خونه تا ۵.۶ وقت استراحتمه

بعد شامو درست میکنم ی دستی ب سر و روی گاز میکشم و بعد اون کارای خونه و تمیز کازی و شستن ظرفا با همسرمه بچه داریم ک ۲تایی نگهش میداریم و بازی میدیم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منی که بچه ندارم سخت میرسم به کارام خدا به داد اونایی برسه که بچه دارن👩🏻‍🦯

کاووش در منطقه ناشناخته ذهن🧠❤️( دانشجو روانشناسی)          متاهله عاشق😃🤍     این کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده و ماله من نیست تاپیک هایی که هست هم ماله اونه بجز دوسه تای آخری✋🏻
2731

این سوال همیشه فکر منو درگیر می‌کنه. با خودم میگم چجوری یه عده از خانما هم به خونه زندگی میرسن، هم به بچه، و هم به شوهر و هم سر کار میرن.من تو خونه تنها هستم، صبح میزنم بیرون شب میام بازم میبینم کلی خونه بهم ریخته هستش و دیگه حوصله مرتب کردن ندارم. خونه داری خودش سخت‌ترین کارهاست.

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
به همه کاراتون می‌رسید ؟

بله

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

برنامه ریزی میکنم صبح غذا میزارم واسه دو وعده من ۷ صب میرم تا ۷ شب دوتا بچه دارم 

همسرمم که ساعت ۳ میاد خونه گاهی کمکی ریزی میده که برای من قابل توجه مثلا لباس جو میکنه لباس پهن میکنه ظرف میشوره خونه رو جم میکنه البته گاهی از بچه هام کار میکشه 

در طول هفته فقط غذا میپزم، لباس و ظرف میشورم و مرتب میکنم. آخر هفته با همسرم جارو و گردگیری و شستن س ...

آخه با بچه هر روز دو سه بار باید جارو بزنی . مشکل اینه . سرویس هم که بچه وقتی میره نیاز به شستن داره 

چی بگم من که خانه دارم کارم به انداز ه خانم های شاغل هست گاهی وقت کم‌میارم  

«در این درگه که گه گه که که و که که شود ناگه » «مشو غره به امروزت که از فردانهی اگه»
2706