2733
2734
عنوان

نامزدم دعوام کرد چون دنگ کافمو دادم بهش😐😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1212 بازدید | 84 پست

زنی ک خرج نداره ارج نداره 

آره دنگ کافه تو بده فردا روز ببینه توان مالی داره یه دختر دیگه م ببره کافه با یکی دیگه هم بره کافه قشنگ براشم حساب کنه

یه جوری خرج بذار رو دستش که هیچیش برا کس دیکه ای نمونه

زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه تو قوی تر شو❤️🌱 واینکه بترس از بازی که فکر میکنی توش برنده ای👍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واقن اسم این کار روشنفکری یا باکلاسی نیست نمیدونم فازتون چیه ک اینکارو میکنین وقتی یکی دعوتت می‌کنه ...

بحث باکلاسب و بی کلاسیش نبست من حتی نمیتونم بزارم بابام برام پول‌خرج کنه برا همین معذبم که یکی‌برام خرج کنه

دوس پسرت؟ خب خوب کردی  مگه چیه هرکی برا خودش.پسفردا حرفم درنمیاد ازتوش

از قدیم گفتن زنی ک خرج داره ارج داره حالا تو هی تا طرف ی آب معدنی میخره واست 3500 بریز حسابش ببین آدم حسابت می‌کنه 

واقن اسم این کار روشنفکری یا باکلاسی نیست نمیدونم فازتون چیه ک اینکارو میکنین وقتی یکی دعوتت می‌کنه ...

دقیقا دخترایی که این کارو میکنن فک میکنن خودشونو باارزش میکنن درصورتی که کاملااا برعکسه 

ارزش خودشو میاره پایین 

خدای مهربون هیچ وقت خواسته های بنده هاشو رد نمیکنه یا میگه: باشه یامیگه: الان نه یکم صبر کن یا میگه: چیز بهتری برات درنظر گرفتم از این صرف نظرکن:) 

حالا یکی هم که پیدا شده دنگ کاغت و میده و خرج میکنه تو نذار

گاهی دوست دارم برگردم به عقب و بغلت کنم کاش هیچوقت اون شب کذایی نبود چیکار کنم بدون نبودت عمه 🖤😭میدونی مامانت داغونه میدونی من تنها شدم میدونی رفیقم بودی رامینم کجایی عمه💔میشه براش فاتحه بخونین و صلوات بفرستبن

خب پ جدا جدا برین کافه چکاریه😑

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
بحث باکلاسب و بی کلاسیش نبست من حتی نمیتونم بزارم بابام برام پول‌خرج کنه برا همین معذبم که یکی‌برام ...

چه ربطی داره

یجور میگی خرج انگار سفر مالدیو بوده دیگه یه کافه که این حرفارو نداره بدعادتش نکن

دعوتت کرده خیلی کارت زشت بوده .. شما هم می‌تونستی در آینده گااااهی دعوت شد کنی . 

دعوت که نمیدونم میشه اسمشو گزاشت یا چی ولی رفته بودم باملند ازم دعوت کرد باهم یه چی بخوریم 

2706